امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 

هنگامی که مردم یک جامعه از بینش و فرهنگ سیاسی بالا و عمیقی برخوردار باشند، ذوب در این نمایش ها، بازی ها و ترفند ها نخواهند شد و تحت تأثیر سیاست زدگی ها قرار نخواهند گرفت.

ارسال شده ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ اخبار شهرستان، یاداشت ، کد خبر: 5302 ، بازديد: 1,013 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

اینجانب به عنوان نماینده مجلس در کسوت قانون گذاری در کار دولت دخالت نمی کنم و انتخاب مصادیق تصدی وزارت را برعهده دولت می دانم.

ارسال شده ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۹:۱۹ ق.ظ اخبار شهرستان، تيترهاي 1، یاداشت ، کد خبر: 5236 ، بازديد: 971 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

"پای صحبت شما" عنوان سلسله نشست های شهردار با شهروندان است که در ایام ماه مبارک رمضان با حضور حسین بیژنی در مساجد سطح شهر بابل برگزار می شود

ارسال شده ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۹:۱۴ ق.ظ اخبار شهرستان، یاداشت ، کد خبر: 4983 ، بازديد: 1,037 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

بجای پیگیری فرودگاه گاودشت بابل در پی احیای فرودگاه بابلسر بودیم!

ارسال شده ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ اخبار شهرستان، تيترهاي 1، یاداشت ، کد خبر: 4907 ، بازديد: 1,110 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

در شهرستانی با حدود جمعیت 500 تا 700 هزار نفر جمعیت نزدیک به 8 تا 9 نفر به عنوان نامزد بطور جدی به رقابت انتخاباتی می پردازند که با توجه به تحقیقات و آمارها هزینه ایی بالغ بر 7 میلیارد صرف تبلیغات می شود که در واقع بسیاری از آنها غیر قابل بازگشت و تجدید ناپذیر می باشد.

ارسال شده ۱۵ دی ۱۳۹۴ ۹:۰۷ ق.ظ اخبار شهرستان، یاداشت ، کد خبر: 4536 ، بازديد: 1,025 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

به جای این همه شعار دادن، کاش لااقل برای چهره زیبای شهر، دلمان می سوخت ، بخدا مردم راضی به زحمت نیستند ، مردم ما مردمی قانع هستند ، فقط همین که دیوارها و وسایل عمومی را خراب نکنیم و با چسب و پوسترهای تبلیغاتی به جان شهر نیافتیم بزرگترین لطف را در حقشان کرده ایم .

ارسال شده ۵ دی ۱۳۹۴ ۸:۴۶ ق.ظ اخبار شهرستان، یاداشت ، کد خبر: 4422 ، بازديد: 853 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

مسئله اي كه گاها وجود دارد اين است كه مشاهده مي شود برخي از مسئولين چندان ميانه اي به اين موضوع ندارند و شايد حتي با توجه به اينكه داراي ايميل مي باشند مراجعه به آن نمي كنند و شايد هم اصلا اطلاعاتي در اين زمينه ندارند.

ارسال شده ۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ اخبار شهرستان، یاداشت ، کد خبر: 2356 ، بازديد: 1,697 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

امروز اگر می نویسیم، می خوانیم، سقفی بر سر داریم، عشق داریم، کودکان مان را به مدرسه می فرستیم، کار می کنیم، انتقاد می کنیم، می گوییم، می خندیم، می خوریم، می آشامیم و نفس می کشیم، تک تک مان مدیون همه آنانی هستیم که...

ارسال شده ۶ مهر ۱۳۹۳ ۶:۴۵ ب.ظ یاداشت ، کد خبر: 2337 ، بازديد: 1,832 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

شورای شهر چهارم بابل با گذشت بیش از 9 ماه از فعالیتهای این شورا جز امور تبلیغاتی و پر هزینه جشنواره بهارنارنج که بیشتر پولهای برپایی جشن به جیب غیر بابلیها و افراد غیر بومی سرازیر شده است کار مهم دیگری نداشته است که انجام دهد.

ارسال شده ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ اخبار شهرستان، یاداشت ، کد خبر: 1083 ، بازديد: 1,970 views - ديدگاه: بدون ديدگاه

ارسال شده ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ یاداشت ، کد خبر: 893 ، بازديد: 1,957 views - ديدگاه: ۲ ديدگاه

اگر شورای شهر بخواهد همچنان به این نگرش خود ادامه دهد در حقیقت به آرای مردم پشت کرده است. زیرا حکایت های جاری از عملکرد ضعیف و غیرقابل بیان شورائیان نشان دهنده نوعی اتلاف وقت، عدم تصمیم گیری های سازنده و قابل بیان برای تحقق برنامه های رشد و توسعه شهر بابل در شأن مردم با فرهنگ بابل در سالی که مزین به فرهنگ نیز است، نمی تواند باشد.

ارسال شده ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ یاداشت ، کد خبر: 1090 ، بازديد: 1,048 views - ديدگاه: ۱

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد