امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ کد خبر: 1205
فرماندار ویژه بابل

این مسئول ماهواره واینترنت را مهم ترین ابزار دشمن در جنگ نرم عنوان کرد واظهار داشت: وظیفه همه آحاد جامعه در برابر این تهاجمات دفاع درست وجلوگیری از اشاعه فرهنگ غربی است.

20140609_125423مهندس رجب ملائی رئیسی،معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل گفت: استعداد،قلب سلیم،انرژی،پویایی،حفظ و تقویت نظام وتحقق اهداف نظام،آرمان خواهی،واقع گرایی،داشتن برنامه،شناخت وجودی خویش، جامعه وخداوند از مهم ترین خصلت دوران جوانی است.

به گزارش بابل آنلاين به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، وی به مناسبت هفته جوان در نشست صمیمی با جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری بابل ضمن تبریک روز جوان با اشاره به اینکه نامگذاری ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) به نام روز جوان نشان از اهمیت دادن به شخصیت ، مقام ومنزلت جوانان است افزود: توجه به این قشر تاثیر گذار ورفع نیازهای آنها مهمترین علت موفقیت هر جامعه ای خواهد بود.

این مقام مسئول پیروزی انقلاب را نتیجه حضور باشکوه جوانان در تمام عرصه ها برشمرد و اذعان داشت: این جوانان ما بودند که در هشت سال دفاع مقدس بزرگترین افتخار را برای کشور خلق کردند ونام ایران را در عرصه جهانی پرآوازه نمودند.

ملایی تصریح کرد : انتقال ارزشها ودستاوردهای انقلاب اسلامی به جوانان نسل حاضر از وظایف مهم وبسیار خطیر نسل اول انقلاب است که هفته جوان بهترین فرصت برای معرفی آنها به جوانان است.

فرماندار ویژه شهرستان بابل مهم‌ ترین آفت امروزجوانان را یاس و نا امیدی برشمرد و گفت: جوانان تحصیل‌ کرده تنها به دنبال شغل‌های دولتی بوده و پشت میز نشینی بزرگترین آروزی آنها شده در حالی که باید ظرفیت ها وپتانسیل خود را در حرفه هایی که متناسب با استعداد های آنهاست به کار گیرند.

این مسئول ماهواره واینترنت را مهم ترین ابزار دشمن در جنگ نرم عنوان کرد واظهار داشت: وظیفه همه آحاد جامعه در برابر این تهاجمات دفاع درست وجلوگیری از اشاعه فرهنگ غربی است.

رفع مشکل اشتغال،مسکن،ازدواج،فضای مناسب ورزشی،جایگاه مناسب برای فعالیت فرهنگی سازمانهای مردم نهاد،اختصاص بودجه های مناسب به فعالیت های فرهنگی،توجه وحمایت از نخبگان ورزشی،علمی،فرهنگی وسیاسی،رفع مشکلات معلولان جوان وایجادفضای مناسب ورزشی برای بانوان مهمترین دغدغه جوانان حاضر در جلسه بود.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد