امروز: شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ کد خبر: 1306
امام جمعه بابل تاكيد كرد

هنوز می بینیم که بر روی بعضی از کالاها این شعار نقش می بندد که «فرزند کمتر زندگی بهتر» ، متأسفانه هنوز برخی از کالاها با همین عنوان تولید می شود و در اختیار مردم قرار می گیرد و اثرات زهرآگین خودد را بر جامعه بجا می گذارد.

P1290523امام جمعه بابل گفت: یکی از اموری  که شایسته است بعد از فرمان و تذکر رهبر معظم انقلاب در خصوص جمعیت صورت بگیرد اهتمام همه جانبه برای رشد جمعیت در کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین  روحانی در خطبه هاي نماز سیاسی عبادی این هفته  جمعه شهرستان با بيان اينكه مساله جمعیت از جمله تاکیدهای رهبر معظم انقلاب است افزود:  اما هنوز می بینیم که بر روی بعضی از کالاها این شعار نقش می بندد که «فرزند کمتر زندگی بهتر» ، متأسفانه هنوز برخی از کالاها با همین عنوان تولید می شود و در اختیار مردم قرار می  گیرد و اثرات زهرآگین خود را بر جامعه بجا می گذارد.

وي افزود: هنوز که هنوز است شنیده می شود که در برخی از مراکز بهداشت و درمان ما همان آموزش های گذشته برای کنترل جمعیت را به بعضی از افراد تذکر می دهند . بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب قطعا باید جامعه ما همه جانبه نسبت به این فرمان اقبال لازم نشان بدهد و توجه جدی داشته باشد.

امام جمعه ی بابل در بخش ديگري از سخنان خود با تبریک  ولادت امام عصر (عج) گفت : از عزیزانی که از مدتها قبل برای استقبال از آن حضرت سعی کردند محیط خود را آذین بندی کنند ، صمیمانه تشکر می کنم .

خطیب جمعه  بابل در ادامه با تاكيد بر اهمیت گل و گیاه و نام گذاری یک روز از سال برای آن، به مسئله تخریب محیط زیست اشاره کرد و گفت : هر ساله آمار تکان دهنه ای از تخریب جنگل های ما داده می شود . در سه تا پنج دهه قبل آمار ارزشمندی از گستره ی جنگل ها در این استاان و استان های هم جوار داشتیم که متأسفانه ذره ذره  این جنگل ها تخریب شد و فضای سبزی را که ایجاد شده بود و مردم بهره می بردند از بین رفت .

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد