امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ کد خبر: 1592
استاندار مازندران خبر داد

حضور پرشكوه مردم بندپي در اين آيين مذهبي و سنتي ، نشانه ايمان و اعتقاد آنان به اهل بيت ( عليهم السلام) است و اين همبستگي و وحدت، رمز پيروزي ما در تمام صحنه هاي انقلاب خواهد بود

modir-ostndar استاندار مازندران در آيين مذهبي و سنتي دعوتين حضرتين در اجتماع بزرگ مردم در امامزاده عبدالله حاج شيخ موسي بند پي، ضمن گرامي داشت هفته قوه قضاييه و ياد و خاطره شهيد مظلوم بهشتي، گفت: براي تكميل پروژه هاي نا تمام مازندران با اعتبارات موجود، حداقل 10 سال زمان مورد نياز است.
به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، ربيع فلاح جلودار با بيان اين كه براي اجراي طرح ها بايد اولويت بندي نمود، تصريح كرد: در سال گذشته فقط 25 درصد اعتبارات تخصيص يافت و نه تنها رشد مثبت اقتصادي نداشتيم، بلكه رشد منفي را شاهد بوديم.
استاندار تاكيد كرد: ما نماينده دولت تدبير و اميد هستيم و با مردم شفاف و با صداقت صحبت مي كنيم.
وي با اشاره به اين كه مشكلات متعددي در كشور و استان وجود دارد، يادآور شد: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي، همه بايد در كنار هم باشيم و مسايل و مشكلات را حل كنيم.
فلاح با اشاره به سخن شهيد مظلوم بهشتي، مبني بر ما شيفتگان خدمتيم، نه تشنگان قدرت، خاطر نشان ساخت: اعتقاد و انگيزه اصلي ما خدمت به مردم است.
وي به تعاملات سازنده و منطقي با دنيا در دولت تدبير و اميد اشاره كرد و گفت: تعامل سازنده با دنيا براي توسعه حق مردم است.
استاندار تاكيد كرد: به مسايل حاشيه ايي اعتنايي نداريم، متاسفانه تعدادي افراد با حاشيه سازي ممتد به دنبال اتلاف وقت و منابع هستند.
فلاح اظهار داشت: الحمدلله با همكاري همه مسوولين جزو چهار استان كشور در حوزه فعاليت و برنامه ريزي هستيم و بخش هاي مختلف بارها مورد تقدير قرار گرفتند.
وي بندپي را يكي از مراكز بزرگ فرهنگي، علمي و اقتصادي استان خواند و عنوان داشت: شرايط آب و هوايي و ظرفيت هاي مناسب اين منطقه مي تواند بندپي را به يك مركز بزرگ گردشگري تبديل كند.
مقام عالي دولت در مازندران بيان داشت: حضور پرشكوه مردم بندپي در اين آيين مذهبي و سنتي ، نشانه ايمان و اعتقاد آنان به اهل بيت ( عليهم السلام) است و اين همبستگي و وحدت، رمز پيروزي ما در تمام صحنه هاي انقلاب خواهد بود.
وي با ترسيم آمايش منطقه ي بند پي گفت: بايد شيوه هاي جديد و علمي در حوزه كشاورزي و دامپروري منطقه مورد توجه قرار گيرد.
استاندار تاكيد كرد: با مطالعات علمي و دقيق مي توان بند پي را به يكي از مراكز مهم توريستي مازندران تبديل كرد.
فلاح در پایان از حمایت 500میلیون ریالی استانداری به امامزاده عبدالله(ع) حاج شيخ موسي بندپی خبر داد.

در اين مراسم جمع كثيري از مردم بند پي شرقي و غربي، نياز آذري، نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام تقوي فرد، رييس كل دادگستري استان و جمعي از مديران كل و مسوولان دستگاه هاي اجرايي حضور داشتند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب