امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ کد خبر: 1636
در کنار بارگاه امامزاده عبدالله و حاجی شیخ موسی

طبقه اول آن اختصاص به تاسیسات، طبقه دوم مخزن، سالن کتابخانه و امور اداری و طبقه سوم نیز شامل 14 حجره به شکل سابق این حوزه و به سبک مدرسه مهدیه قم با طرح جدید ساخته می‌شود.

kolangحوزه علمیه بندپی بابل با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بعد از ظهر امروز کلنگ‌زنی شد.

به گزارش بابل آنلاين به نقل از فارس، عضو هیئت امنای بازسازی مدرسه علمیه حضرت شیخ موسی (ره) در مراسم کلنگ‌زنی حوزه علمیه شیخ موسی بندپی بابل اظهار کرد: 300 سال قبل در این مکان حوزه علمیه دایر بوده و بزرگان و علما بسیاری در این مکان تلمذ کردند شخصیت‌های برجسته‌ای که امروزه در عرصه‌های مختلف از جایگاه ارزنده‌ای در خدمتگزاری به نظام برخوردارند.

حجت‌الاسلام احمد احمدی با اشاره به اینکه این حوزه علمیه در سه طبقه تاسیس می‌شود، افزود: طبقه اول آن اختصاص به تاسیسات، طبقه دوم مخزن، سالن کتابخانه و امور اداری و طبقه سوم نیز شامل 14 حجره به شکل سابق این حوزه و به سبک مدرسه مهدیه قم با طرح جدید ساخته می‌شود.

وی بیان کرد: این حوزه علمیه برای منطقه بسیار ضروری است و باید به جایگاه قبلی خود برگردد.

احمدی با اشاره به اینکه به یاد فرزند شهیدش مبلغ 30 میلیون تومان به احداث این حوزه کمک مالی می‌کند، خاطرنشان کرد: برای اتمام این پروژه نیازمند اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هستیم که امیدواریم مسئولان عنایت ویژه داشته باشند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد