امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ کد خبر: 1820
شهردار بابل

فاز سوم این پروژه بطول 3 و نیم کیلومتر و عرض 45 متر با حسب تملک و آزادسازی تا کنون 90% پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت تامین قیر لازم جهت آسفالت مرحله پایانی آن تکمیل خواهد شد.

IMG_2521شهردار بابل با تاکید بر اهمیت تاثیر کمربندی دوم شرقی بابل در کاهش بار ترافیکی خواستار تامین قیر لازم جهت تکمیل آسفالت این پروژه از مسئولین راه و شهرسازی شد.

به گزارش بابل آنلاين به نقل از  روابط عمومی شهرداری بابل، مهندس فرهاد عسکری با عنوان این مطلب طی بازدید علی اکبر ییلاقی معاون اداره کل راه و شهرسازی استان از پروژه کمربندی دوم شرقی بابل اظهار کرد: کمربندی شرقی دوم بابل بعنوان بزرگترین پروژه شهری با فوریت در حال اجرا بوده و اتمام و بهره برداری از آن تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی ورودی شرقی بابل خواهد داشت.

شهردار بابل با اشاره به اقداماتی که تاکنون صورت گرفته، تصریح کرد علی رغم فشار مالی و کمبود بودجه شهرداری بویژه در سالهای اخیر، روند اجرایی این پروژه اعم از تملک، آزادسازی و زیرسازی با سرعت در حال انجام می باشاد.

عسکری اذعان داشت: فاز سوم این پروژه بطول 3 و نیم کیلومتر و عرض 45 متر با حسب تملک و آزادسازی تا کنون 90% پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت تامین قیر لازم جهت آسفالت مرحله پایانی آن تکمیل خواهد شد.

مهندس علی اکبر ییلاقی نیز پس از بازدید از پروژه، روند اجرایی آن را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بزودی قیر لازم جهت آسفالت فاز 3 این پروژه به شرکت و پیمانکار اجرای آسفالت تحویل خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب