امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ کد خبر: 2141

وي تاكيد كرد : نگاه تنگ نظرانه يكي از علتهاي اصلي عقب ماندگي مازندران است كه سالها داريم آن را تجربه مي كنيم و دكتر فلاح هم از اين قضيه رنج مي برد.

http://ostan-mz.ir/images/news/139306272033.jpgدکتر شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی که در نشست خبرنگاران غرب با استاندار مازندران حضور یافته بوده بود در پایان نشست در جمع خبرنگاران گفت : سیاسی کاری پدر مازندران را در آورده است

وی تاکید کرد : نگاه تنگ نظرانه یکی از علتهای اصلی عقب ماندگی مازندران است که سالها داریم آن را تجربه می کنیم و دکتر فلاح هم از این قضیه رنج می برد .
وی افزود : آقای فلاح استاندار مازندران مدیری عملیاتی ، میدانی و نتیجه گرا است و نگاه اجرایی دارد
دکتر شریعت نژاد تصریح نمود : استاندار مازندران مرد جلسه ، شعار و سخنرانی نیست به اصولی اعتقاد دارد که راه را پپیش ببرد و به دنبال اصلاح امور است و شاید عده ای به این فکر پای بند نباشد و این تفکر را قبول نداشته باشند ولی خبرنگاران اگر به این فکر و عقیده اعتقاد دارند باید حمایت کنند تا این اصول محقق شود.
وی اظهار داشت : دکتر فلاح به اصولی پای بند است که می خواهد استان را پیش ببرد و همه دلسوزان استان باید کمک کنند.
شریعت ن‍ژاد مجددا از حضور استاندار در دوران برف سنگین غرب مازندران تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری نمود مصوبات دولت در زمینه استمهال وام ها ، پرداخت خسارات و بازسازی زیر ساخت های تخریب شده اجرایی شود.
وی در ادامه به تشریح بخشی از مشکلات غرب استان در حوزه های مختلف پرداخت و از استاندار مازندران و مسئولین استان خواست تا برای رفع مشکلات گامهای اساسی بردارند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

یک نظر یا دیدگاه برای “سیاسی کاری پدر مازندران را در آورده است”

    حسيني در تاريخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ نوشته است:

    ای کاش مسئولین مازندران هم مثل سایر استانها به جای این که دم از بابل- ساری- آمل- غرب استان شرق استان و اینجور حرفها بزنند به فکر اتحاد و رفع مشکلات استان بودند.

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد