امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ کد خبر: 2172

عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه شورای شهر یک پارلمان محلی است، گفت: قرار نیست در شورا به‌دنبال تسویه حساب شخصی، سیاسی و گروهی باشیم و باید منافع مردم در اولویت باشد.
رضا پیوندی عضو شورای شهر ساری از دفتر سرپرستی خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بازدید کرد.

عضو شورای شهر ساری در این بازدید با اشاره به نخستین سالگرد درگذشت زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران گفت: مرحوم معافی شخصیتی ولایی و ارزشی داشت.

رضا پیوندی با اشاره به اینکه زنده یاد معافی همواره به‌دنبال منافع مردم بود و از هیچ کوششی در این باره دریغ نمی‌کرد، بیان داشت: آنچه ارزش کار قشر خبرنگار را دوچندان می‌کند، تلاش آنها در سختی‌هاست.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه شورای شهر یک پارلمان محلی است، افزود: قرار نیست در شورا به‌دنبال تسویه حساب شخصی، سیاسی و گروهی باشیم و باید منافع مردم در اولویت باشد.

عضو شورای شهر ساری با اعلام اینکه بداخلاقی خاصی در شورای شهر ساری حاکم است، تصریح کرد: مشکل این است که ما یاد نگرفته‌ایم کار گروهی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه محور اصلی شورا باید اخلاقی اسلامی و انسانی باشد، ادامه داد: مردم نباید از مشکلاتی که در بین اعضای شورا وجود دارد، ضرر ببینند.

پیوندی با اشاره به اینکه از فضای ایجاد شده در بین اعضای شورای شهر ساری ناراحت هستم، گفت: در تمام حوزه‌ها اخلاق برایم مهم است و به آن پایبند هستم.

عضو شورای شهر ساری تصریح کرد: همچنان بر این باور و اعتقاد هستم که بدون حمایت و پشتیبانی مردم شهر قادر به انجام هیچ کاری نخواهیم بود.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب