امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ کد خبر: 2353
مدير کميته امداد امام خميني (ره) بابل خبر داد:

850خانوار بابلکنار تحت پوشش کميته امداد قرار دارند که در سال 92 حدود 497 ميلياردريال مستمري بصورت ماهانه دريافت و تعداد46 طرح اشتغال با اعتباري بالغ بر380ميلياردريال نيز دراين بخش به متقاضيان پرداخت شد

جمعی از کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره)بابل با امام جمعه بخش بابلکنار و بخشدار این بخش دیدار کردند .

۲۰۱۴_۰۹_۲۷_۰۹_۰۳_۱۷_۲۲۲۸۷به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، در این دیدار مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بابل ضمن ارائه گزارش عملکرد این نهاد گفت: که ۸۵۰خانوار بابلکنار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که در سال ۹۲ حدود ۴۹۷ میلیاردریال مستمری بصورت ماهانه دریافت و تعداد۴۶ طرح اشتغال با اعتباری بالغ بر۳۸۰میلیاردریال نیز دراین بخش به متقاضیان پرداخت شد.

سلیمانیان تشکیل شبکه های نیکو کاری محله را یکی از برنامه های در دست اقدام این نهاد دانست و تصریح کرد مراکز بخشها با محوریت مساجد در دستور کار امداد قرار دارد.

حجت السلام والمسلمین بابائیان امام جمعه بابلکنار نیز  از خدمات امدادگران کمیته امدادامام(ره)این شهرستان تقدیر کرد.

محمد جانی بخشدار بابلکنار نیز ضمن تقدیر از پیگیریهای این نهاد مقدس آمادگی خود را برای ایجاد شبکه نیکو کاری محله در بخش بابلکنار اعلام کرد.

یاد آور می شود در حاشیه این دیدار مدیر کمیته امدادبابل از سه خانوار تحت پوشش این منطقه بازدید و از نزدیک به بررسی مشکلات آنان پرداخت.

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد