امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ کد خبر: 257
طي دو حادثه در يكروز

در این حادثه سرنشین مزدا که زن 29ساله بودو راننده پیکان وانت که مرد49 ساله بود پساز اقدمات پزشکی از قبیل سرم تراپی، اکسیژن تراپی، آتل گیری وIV به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند وراننده خودرومزدا که مرد 55ساله بود پس از اقدامات پزشکی حاضر به انتقال به بیمارستان نشد.

tasadof_Tehran98.com-3به گزارش بابل آنلاين به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت وحوادث و فوریت های پزشکی بابل، روز جمعه مورخ93.02.26در ساعت11:31دقیقه صبح طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی تصادف مزدا با پیکان وانت در جاده گنج افروزروستای طلوت گزارش شد كه پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115بابل تکنسین های پایگاه هلیدشت را به محل حادثه اعزام کرد .

بر اساس اين گزارش، تکنسین های اورژانس درمدت زمان پنج دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شدند.در این حادثه سرنشین مزدا که زن 29ساله بودو راننده پیکان وانت که مرد49 ساله بود پس از اقدمات پزشکی از قبیل سرم تراپی، اکسیژن تراپی، آتل گیری وIV به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند وراننده خودرومزدا که مرد 55ساله بود پس از اقدامات پزشکی حاضر به انتقال به بیمارستان نشد.

لازم به ذكر است مصدومان این حادثه از ناحیه سر وصورت و کمر زانوی پی راست و چپ دچار آسیب دیدگی شدند.

همچنین در گزارش دیگر ی در ساعت 21:35دقیقه شب گزارش دیگری با اورژانس 115بابل مبنی بر وازگونی پژوه 405 در جاده گنج افروز بین دوشنبه و طلوت گزارش شد . پس از دریافت گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 تکنسین پایگاه هلیدشت را به محل حادثه اعزام کرد.

تکنسین های اورژانس در مدت زمان دو دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شدند و پساز اقدمات پزشکی از قبیل سرم تراپی، اکسیژن تراپی، آتل گیری وIV به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند در این حادثه زن 25ساله ومرد 23 ساله و دختر بچه 6ساله و نوزاد 47روزه پسر دچا آسیب دیدگی شدند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد