امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ کد خبر: 2958
رییس آموزش و پرورش بندپي غربي خبر داد:

مناطقی محرومی چون بندپی غربی با داشتن جوانان مستعد و خلاق و با توانایی های بالا در عرصه های علمی ، فرهنگی و هنری و ورزشی و... باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.

modir-javadiرییس اداره آموزش و پرورش بندپی غربی گفت: مبلغ یکصد میلیون تومان اعتبار ، با پیگیری های نیاز آذری نماینده ی مردم بابل و بندپی در مجلس شورای اسلامی، برای تجهیز گرمایشی و سرمایشی مدارس بندپی غربی اختصاص یافت.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بندپی غربی، محسن جوادی افزود:  آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی، نیازمند حمایت های مادی و معنوی مسئولین و مشارکت افراد خیر و نیکو کار و خانواده های عزیز می باشد.

وی افزود:  مناطقی محرومی چون بندپی غربی با داشتن جوانان مستعد و خلاق و با توانایی های بالا در عرصه های علمی ، فرهنگی و هنری و ورزشی و… باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.

جوادی تصریح کرد: با پیگیری های مستمر و مجدانه ،به لطف خداوند و توجه مسئولین منطقه ای و شهرستانی و استانی ، و به ویژه نماینده پر تلاش بابل و بندپی در مجلس شورای اسلامی جناب مهندس نیاز آذری ، اعتباری به مبلغ یکصد میلیون تومان برای تجهیز مدارس منطقه اختصاص یافت .

وی ضمن قدر دانی از همه مسئولین دلسوز و خدمتگزار به ویژه نماینده ی محترم مجلس ،جناب مهندس نیاز آذری گفت: ما دست همه ی خیرین و خانواده ها را در مشارکت امر آموزش و پرورش می فشاریم.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد