امروز: شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ کد خبر: 3157
رئیس جمعیت هلال احمر بندپی خبر داد:

در این طرح توسط تیم پزشکی مجرب و کادر پرستاری، خدمات مختلف پزشکی از قبیل ویزیت و داروی رایگان- آموزش امداد و نجات و انجام کمکهای اولیه در زمان بحران، مشاوره رایگان به زنان باردار و نیز ارائه آموزشهایی در خصوص بیماریهای واگیردار ارائه می شود.

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، مانور کشوری درمان اضطراری جمعیت هلال احمر استانهای مازندران، گیلان و قزوین بطور همزمان در سطح بخش بندپی غربی با محوریت روستاهای سفیدتور- پاریکلا و مقریکلا برگزار می شود.

modir-nasrneghad2

به گزارش بابل آنلاین، باقر نصرنژاد رئیس جمعیت هلال احمر بندپی در گفتگوی اختصاصی با ما با اعلام این خبر افزود: این مانور از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه  ۱۶ بهمن در سطح روستاهای فوق آغاز و تا روز جمعه ادامه دارد.

وی با اشاره به حضور مدیران کشوری و استانی خصوصا استاندار مازندران در این مانور تصریح کرد: در این طرح  توسط تیم پزشکی مجرب و کادر پرستاری، خدمات مختلف پزشکی از قبیل ویزیت و داروی رایگانآموزش امداد و نجات و انجام کمکهای اولیه در زمان بحران، مشاوره رایگان به زنان باردار و نیز ارائه آموزشهایی در خصوص بیماریهای واگیردار  ارائه می شود.

نصرنژاد با بیان اینکه این طرح به همت جمعیت هلال احمر بخش و همکاری ادارت و نهادهای منطقه برگزار می شود تاکید کرد: شرکت دراین طرح برای عموم آزاد و رایگان است

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد