امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ کد خبر: 3176
با حضور مسئولين كشوري و استاني

مجتمع بزرگ استخر کوثر كه نخستین و تنها مجتمع استخر در سطح بخش بندپی است كه با همت و مدیریت آقاي سید حسین حسنی از بازاريان منطقه در حدفاصل بین روستای مقریکلا و سفیدتور احداث شده است.

همزمان با پنجمین روز ایام الله دهه مبارک فجر، مجتمع ورزشی استخر کوثر بندپی غربی با حضور استاندار مازندران ، ناصری و نیازآذری نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حسنی قائم مقام بنیاد شهید کشور و جمعی از مسئولین شهرستان و بخش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش بابل آنلاین، مجتمع بزرگ استخر کوثر که نخستین و تنها مجتمع استخر در سطح بخش بندپی است  که با همت و مدیریت آقای سید حسین حسنی از  بازاریان منطقه در حدفاصل بین روستای مقریکلا و سفیدتور احداث شده است.
لازم به ذکر است بخش بزرگ بندپی تاکنون فاقد مجتمع ورزشی و استخر بوده است که حال با افتتاح این مجموعه، گامی بزرگ در جهت توسعه ورزش منطقه و رفاه حال مردم منطقه که مجبور بودند جهت استفاده از استخر به شهر بابل بروند برداشته شد.
۱۳۹۳۱۱۱۶۷۹۸۱

 

۱۳۹۳۱۱۱۶۱۱۸۶ ۱۳۹۳۱۱۱۶۹۵۵۵ ۱۳۹۳۱۱۱۶۸۳۹۵ ۱۳۹۳۱۱۱۶۴۱۶۲ ۱۳۹۳۱۱۱۶۷۴۸۳۱۳۹۳۱۱۱۶۴۰۱۱

عکس ها: سایت خبری استانداری مازندران

 

 

znjb-a386

znjb-a372 znjb-a374 znjb-a375 znjb-a376 znjb-a377 znjb-a378 znjb-a379 znjb-a380 znjb-a381 znjb-a382 znjb-a383 znjb-a385  znjb-a387 znjb-a388

 

عکسها: سایت خبری ستاد نماز جمعه بندپی غربی

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد