امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴ کد خبر: 3570
فرماندار ویژه بابل:

با توجه به بازديد های مکرر مسئولین محترم کشوری و استانی و پیگیریهای مستمر ما و نمایندگان شهرستان حداقل در كمترين زمان شاهد افتتاح يك لاين كنارگذر جنوبي بابل باشيم.

مهندس نبیان، معاون عمرانی استانداری مازندران ، مهندس نوروزی،مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران، حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی،مهندس رجب ملایی رییسی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان بابل و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از روند اجرائی احداث کمربندی جنوبی شهرستان بابل بازدید کردند.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل،  مهندس ملایی در جریان این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مهندس نبیان و مهندس نوروزی و حجت الاسلام ناصری و سایر مدیرانی که در این بازدید حضور داشتند؛ خواستار افتتاح حداقل یک لاین کنارگذر جنوبی بابل شد.

وی با ابراز نگرانی از ترافیک شدید درون شهری بابل بر اجرای سریع پروژه کنار گذر جنوبی تاکید کرد و یادآورشد: با اجرای این پروژه مشکلات عدیده ای از ترافیک شهری بابل رفع میگردد.

این مقام مسئول گفت: درسطح شهرستان بابل پروژه های مهم مختلفی وجود دارد که این پروژه از مهمترین و حیاتی ترین پروژه های شهرستان بابل است و در اولویت کاری فرمانداری بابل قرار دارد و ما انتظارداریم که با توجه به بازدید های مکرر مسئولین محترم کشوری و استانی و پیگیریهای مستمر ما و نمایندگان شهرستان حداقل در کمترین زمان شاهد افتتاح یک لاین کنارگذر جنوبی بابل باشیم.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد