امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴ کد خبر: 3639

صدی مدیریت های دانشگاهی توسط اعضای هیات علمی صرفا، ساز و کاری برای جریان سیال امور در سازمان می باشد و وجود چرخه مدیریتی یک ضرورت اساسی برای پویایی سیستم و پرداختن اعضای هیات علمی به کار اصلی خود یعنی تولید علم محسوب می شود.

 مراسم تودیع و معارفه مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور رییس، معاون پژوهش و فناوری و کارکنان حوزه معاونت پژوهشی برگزار گردید.
۱۳۹۴-۴-۱۵-۲۰۱۵۷۶۲۳۸۵۳۲۶۵۱۷۸۶۱۰۰۸۶۸
به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه، در این جلسه دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر مهدی دهستانی در مدت تصدی مدیریت امور پژوهشی و توسعه آن گفت: دکتر دهستانی از نیروهای کارآمد و برجسته علمی دانشکده مهندسی عمران می باشند که توفیق و سلامتی شان را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.
رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با تشکر و قدردانی از دکتر سید جمال حسینی پور عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک به جهت قبول مسئولیت گفت: ایشان سابقه درخشانی در مدیریت امور پژوهشی دانشگاه مازندران و ریاست دانشکده مهندسی مکانیک دارند و امیدواریم که  در این سمت هم موفق و مؤید باشند.
سپس دکتر قریشی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گفت: تصدی مدیریت های دانشگاهی توسط اعضای هیات علمی صرفا، ساز و کاری برای جریان سیال امور در سازمان می باشد و وجود چرخه مدیریتی یک ضرورت اساسی برای پویایی سیستم و پرداختن اعضای هیات علمی به کار اصلی خود یعنی تولید علم محسوب می شود.
وی همچنین با تجلیل از خدمات دکتر دهستانی، برای دکتر حسینی پور آرزوی توفیق و سلامتی نمود.
در ادامه دکتر دهستانی با ارائه گزارش مختصری از عملکردشان، انتخاب دکتر حسینی پور را به عنوان مدیر جدید پژوهشی یک گزینه مناسب عنوان نمودند و دکتر سید جمال حسینی پور با اشاره به پاره ای برنامه ها اظهار داشت: حداکثر توان خود را در راستای تحقق اهداف پژوهشی دانشگاه به کار خواهیم گرفت.
اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد