امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ کد خبر: 3668

یکی از بزرگترین آرزوم این بود که بتوانم تغییراتی را در صنف خود مان ایجاد کنم، هدف من همیشه بر سه اصل پایبند بود، تعهد ؛سلامت و اخلاق که این سه اصل را همیشه سر لوحه کارم قرار دادم.

فروشگاه بزرگ گوشت و پروتئینی رستمی در آمل به بهره برداری رسید

mrostami6

 • از خودتان برای ما بگویید

اینجانب محمدرضا رستمی متولد سال ۱۳۵۱ در روستایِ محمدآباد از خانواده ای مذهبی و سخت کوش ومتوسط بدنیا آمدم کارم را از سال ۱۳۷۲ در مغازه کوچک پدریم در محورهراز روستای محمدآباد شروع کرده ام سالها آرزو داشتم کارم را چنان وسعت بدهم که از عطر خوش خدمتم فضای شهرم را خوشبو کنم بارها بارها مغازه کوچکمان را بازسازی و تعمیر کرده ام و آرام آرام با تعقیراتی که در کار ایجاد کرده ام و با خوشنامی و صداقت در کارم مشتریانم رفته رفته زیاد شدند و با یاری خداوند متعال و تلاش و پشت کاری که در کارم داشتم تصمیم گرفتم مکانی را پیدا کنم که اولا جوابگوی همه مشتریانم باشد دوما در خور شان مردم عزیزم قرار بگیرد سپس با مطالعات دقیق و پیگیریهای مجدانه ام که دوسال طول کشید و با صرف هزینه های بسیار زیاد به مکانی جدیدو بزرگتر کار خود را گسترش دادم.

چه سالی استارت کار سوپر گوشت در آمل زده شد؟

درنوروز سال ۱۳۹۳ با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و مشتریان عزیز و با توکل بر خدا و توجهات آقا امام زمان به بهره برداری رسید.

 • هدف شما از این کار چه بوده است؟

یکی از بزرگترین آرزوم این بود که بتوانم تغییراتی را در صنف خود مان ایجاد کنم، هدف من همیشه بر سه اصل پایبند بود، تعهد ؛سلامت و اخلاق که این سه اصل را همیشه سر لوحه کارم قرار دادم.

mrostami5

 • بهداشت وسالم بودن تغذیه تا چه اندازه برای شما مهم خواهد بود؟

بهداشت وسلامت جزو اولویت های مهم جامعه خواهد بود و باید در اینجا امنیت غذایی یعنی اطمینان از اینکه محصولاتی که به مردم عرضه می شود به طور کامل سالم و فاقد هر گونه آلودگی باشد خوشبختانه این مجموعه سلامت و بهداشت را به طور همه جانبه نگاه می کنند ومتعهد به برقراری سلامت در همه ابعاد خواهیم بود .

 • چند پرسنل در این مکان مشغول به کارند؟

طبق قانون اداره کار و تامین اجتماعی و بیمه. حدود سی نفر پرسنل در این فروشگاه مستقیم و ۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به فعالیت می باشند.

 • هدف شما از وسعت این مکان از کوچک به بزرگ چه بوده است؟

نوآوری، کارآفرینی، پیشرفت در کار حرفه ای خودم، ایجاد محیط سالم و زیبا و بهداشتی که مورد قبول همه ی شهروندان و مشتریان عزیز قرار بگیرد.

 • چه برنامه هایی برای آینده خواهید داشت؟

ایجاد شعبه های مختلف در جابه جای استان مازندران و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان ارائه خدمات متنوع تر برای راحتی هم استانی های عزیزمان باشم.

 • چه نوع مواد پروتئینی در این فروشگاه وجود دارد

در این فروشگاه بهترین گوشت بره، گوساله ، مرغ کشتار روز، انواع ماهی، میگو، ماکیان لبنیات خشکبار و غیره جهت رفاه حال مشتریان عزیز عرضه میگردد.

mrostami1 mrostami2 mrostami3 mrostami4

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

یک نظر یا دیدگاه برای “افتتاح بزرگترین مجموعه فرآورده های پروتئینی و گوشتی در شمال کشور”

  مهدى رمضانى در تاريخ ۴ مهر ۱۳۹۴ نوشته است:

  با سلام براى اعطاى نمایندگى چه شرایطى باید داشته باشیم

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب