امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ کد خبر: 3687

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با صدور حکمی کامران اصغری را بعنوان مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران منصوب کرد.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  با صدور حکمی کامران اصغری را بعنوان مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران منصوب کرد.
modir-asghari
متن حکم به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای کامران اصغری
نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران» منصوب می شوید .
باعنایت به نقش و جایگاه مؤثر و ویژه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در رسیــدن به اهداف اسناد توسعه ای نظیر؛ سنــد چشم انداز بیست ساله و قانون برنامه پنجم توسعه و نیز گستردگی و فرابخشی بودن فعالیت ها ، انتظار می رود با بهره مندی بهینه و هوشمندانه از کلیه منابع و ظرفیتهای موجود و خلق فرصتهای جدید نسبت به تحقق مأموریتها و برنامه های مربوطه در چارچوب «نظام جامع تدبیر وزارتخانه» با اولویت موارد زیر اقدام نمائید:
-تعامل و همکاری مؤثر ، مثبت و سازنده با سایر نهادها ، دستگاهها ، تشکل های مدنی و مردمی و مدیران واحدهای تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی و خدماتی استان در پی جویی اهداف مبتنی بر اعتلای برنامه های سازمانی و توسعه استان؛
-نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات حوزه کاری(نظیر: قانون کار ،قانون تأمین اجتماعی، قانون بخش تعاونی اقتصاد، قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی) ؛
-تلاش در جهت ارتقاء همدلی و هم زبانی میان شرکاء اجتماعی، تعاونگران ، کنشگران اجتماعی در عرصه خیر جمعی ؛
-گسترش امور فرهنگی و اجتماعی نیروی کار ؛
-تلاش در جهت تقویت فرهنگ و روح تعاون و گسترش تعاونی ها و تشکل های ذیربط ؛
–تلاش در جهت بهبود فضای کسب و کار و اجرایی سازی راهبردهای معطوف به توسعه اشتغال و کارآفرینی استان؛
-حمایت ، صیانت و حفاظت از سرمایه های انسانی و تعادل در نظام جبران خدمت کارگران،
-بهبود روابط کار و تأمین اصل عدالت و رضایتمندی گروههای هدف ؛
-تلاش به منظور توسعه حوزه های رفاه اجتماعی نظیر: حوزه بیمه ای ، حوزه حمایتی و توانبخشی ، حوزه امدادی در جهت تحقق عدالت اجتماعی ،
-پژوهش محوری در تصمیم سازی ها و اجرای طرح های مطالعاتی موردی با همکاری مراجع ذیصلاح علمی و پژوهشی؛
-توسعه کمی و کیفی تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعمیق سه جانبه گرایی ؛
-ایجاد همگرایی ، هماهنگی و هم افزایی در دستگاههای اجرایی تابعه وزارت به منظور پیشبرد برنامه ها و تحقق مسوولیتها ؛
-توانمندسازی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی و تشکیلات سازمانی با تأکید بر رعایت اخلاق حرفه ای و توسعه شایسته سالاری؛
-تلاش در جهت ارتقاء شاخص های کارشایسته؛
-تلاش در جهت ارتقاء شاخص های سلامت اداری ؛
-حل درون دستگاهی مسائل سازمانی و اقدامات شایسته درجهت ارتقاء جایگاه و منزلت واحد اجرایی خود و وزارت متبوع ؛
از جنابعالی انتظار دارم علاوه بر موارد فوق در تعامل سازنده ، اثربخش و هم افزا با همه سازمانهای تابعه و نیز استفاده از ظرفیتهای استانی اقدام نمایید . همچنین پیگیری ایجاد روح همدلی و ارتقاء همفکری مهربانانه همراه با انضباط و نیز ارتقای سلامت اداری مطمح نظر است.
امید است با اتکال به پروردگار متعال در همه اقدامات ، رضای باریتعالی را مد نظر داشته ، در راستای تحقق منافع و مطالبات مردم و اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گام های مؤثری بردارید .
توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله در سایه عنایات حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) از ایزد متعال مسألت می نمایم.
لازم به ذکر است اصغری  مسئولیت‌هایی از قبیل  کارشناس روابط کار در اداره کل کار و امور اجتماعی استان بوشهر، سرپرست اداره کار ارسنجان فارس، کارشناس، مسئول روابط کار در اداره کل کار و امور اجتماعی مازندران، رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرهای سوادکوه، بهشهر و گلوگاه، بابلسر و فریدونکنار، بابل، معاون روابط کار مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی استان مازندران و نیز ریاست اداره کار محمودآباد را به عنوان آخرین مسئولیت در کارنامه خود دارد.
اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد