امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ کد خبر: 3937
حجت الاسلام ناصری:

تلاش ما براین است تا منطقه آزاد تجاری بابل هم راه اندازی شود تا شاهد توسعه بیشتر اقتصادی در این خطه از شمال کشور باشیم

حجت الاسلام ناصری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز شهرک صنعتی بابل خبرداد و گفت: تلاش می کنیم تا منطقه آزاد تجاری بابل هم راه اندازی شود تا شاهد توسعه بیشتر اقتصادی در این خطه از شمال کشور باشیم

به گزارش بابل آنلاین،  نماینده مردم  شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی درگفت و‌گو باخبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه برای جذب هرچه بهتر سرمایه‌های ایرانیان خارج از کشور اقدامات موثری در داخل صورت گرفته است، گفت: جذب سرمایه های داخلی و خارجی برای تقویت هرچه بهتر اقتصادی کشور از مواردی مهمی است که مورد توجه دولت و مجلس است. امیدوارم با توجه به اینکه توافق هسته ای شکل گرفته، بتوانیم توجه بیشتری دراین زمینه انجام دهیم.

رییس مجمع نمایندگان استانهای شمالی بر همین اساس تصریح کرد: به منظور تقویت هرچه بیشتر سرمایه های ایرانیان خارج از کشور،شهرک صنعتی بابل با گرفتن مجوز فعالیتش از وزارت صنعت،معدن و تجارت نخستین گام را در جذب هرچه بیشتر صنایع دانش بنیان برداشته است.

وی افزود: شهرک صنعتی و دانش بنیان بابل در مساحت ۸۰ هکتاری حمایت خود را از صنایع مختلف داخل و خارج برای سرمایه گذاری اعلام می کند و امیدواریم با اجرای آئین نامه های مشوق صنعتی شاهد توسعه هر چه بیشتر اقتصاد کشور باشیم.

حجت الاسلام ناصری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم درادامه تصریح کرد: تلاش ما براین است تا منطقه آزاد تجاری بابل هم راه اندازی شود تا شاهد توسعه بیشتر اقتصادی در این خطه از شمال کشور باشیم

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد