امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ کد خبر: 4035
نماینده مردم بابل:

باید مسئولان ذیربط وزارت تعاون و کار همه توان و تلاش خود را به کار گیرند تا ظرفیت های موجود را حفظ کنند یعنی از واحدهای تولیدی حمایت وافی و کافی از جهات مختلف داشته باشند.

حجت الاسلام ناصری عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: واقعیت آماری اشتغال نشان دهنده مطلبی خلاف گفته مسئولان می باشد و وجود بحران بیکاری انکار ناپذیر است،

به گزارش بابل آنلاین، حجت الاسلام ناصری نماینده  شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی خبرگزاری بسیج، در خصوص ادعاهای اشتغالزایی دولتمردان افزود: باید مسئولان ذیربط وزارت تعاون و کار همه توان و تلاش خود را به کار گیرند تا ظرفیت های موجود را حفظ کنند یعنی از واحدهای تولیدی حمایت وافی و کافی از جهات مختلف داشته باشند.

حجت الاسلام ناصری ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از واحدهای تولیدی، افت نیروی کاری و تعدیل نیرو به دلیل عدم همخوانی درآمدزایی و هزینه  ایجاد شده و باید دولت و مجلس و مسئولان همه توان خود را به کار گیرند و با روحیه ای انقلابی از تولید دفاع کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استانهای شمالی تصریح کرد:  تولید و تولیدمداری، اشتغال، پویایی صنعت و شرکت های دانش بنیان برای تحصیلکرده ها در صنایع مختلف، عزمی راسخ و کاری اساسی از سوی دولت می خواهد تا دستور کاری ویژه برای رفع این بحران  قرار دهد.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد