امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۴ کد خبر: 4115
به همت خیر نیک اندیش امیرکلایی

دکتر حسن پور از مدرسین و دبیران با سابقه شهرستان بابل، با اشاره به برکات زندگی سالم، انجام چنین فعالیتهایی را از دستاوردهای این نوع زندگی بیان کرد.

همزمان با روز تاسوعای حسینی،  آئین کلنگ زنی بنیاد خیریه فرهنگی و مذهبی حضرت ابوالفضل (ع) در دانشگاه علوم و فناوری آریان شهر امیرکلا برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین شهری، جمعی از فرهنگیان شهر، اساتید و دانشگاهیان و اعضای خانواده بانی این بنیاد برگزار شد،  پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و مداحی، پروفسور غلامرضا قدرتی امیری رئیس دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضرین، به تشریح اهداف و برنامه های پروژه احداث این بنیاد توسط خیر نیک اندیش حاج حسین فدوی امیری در شهر امیرکلا پرداخت.

در ادامه رضا سلیمانی امیری نایب رئیس  شورای اسلامی شهر امیرکلا  ضمن بیان توضیحاتی در خصوص این پروژه و برکات آن، به پیگیریهای مستمر و علاقه وافر بانی آن در احداث این پروژه خیریه اشاره و ابراز امیدواری کرد:  امیدواریم انجام چنین اعمال خیری با نگرشی نوین بیش از پیش مورد توجه خیرین محترم قرار گیرد.

دکتر حسن پور از مدرسین و دبیران با سابقه، دلسوز و توانمند شهرستان بابل  نیز در سخنانی با اشاره به برکات زندگی سالم، انجام چنین فعالیتهایی را از دستاوردهای این نوع زندگی دانسته و با اشاره به ویژگیهای بارز این نوع فعالیتها از انجام این پروژه که با یک نگرش نو و ابتکاری صورت گرفته ابراز خرسندی کرد.

لازم به ذکر است این بنیاد خیریه در ضلع شمال شرقی دانشگاه علوم و فناوری آریان احداث می شود.

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد