امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ کد خبر: 4205
به همت فریبرز گوران از مدیران موفق و با سابقه شهرستان؛

با شروع بکار این واحد تولیدی که در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد اشتغال جدیدی در شهرستان ایجاد خواهد شد.

جلسه بررسی درخواست تسهیلات مدیران واحدهای تولیدی در دفتر انجمن صنفی کارفرمایان و کارآفرینان صنایع شهرستان بابل با حضور مهندس کامران اصغری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران ، دکتر ویسی مدیر امور شعب بانک ملی استان ، حسینی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی محمد صادق رمضانپور چاری رئیس انجمن کارفرمایان ، اسلامیان رئیس شعب بانک ملی  شهرستان بابل و تعدادی از مدیران صنایع این شهرستان برگزارشد.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بابل، در این جلسه چندتن از مدیران صنایع شهرستان بابل به ارائه درخواستهای خود در حوزه بانکی پرداختند که با بررسی دکتر ویسی و اسلامیان روسای شعب بانک ملی استان و بابل درخواست هایشان مورد رسیدگی قرار گرفت .

قبل از برگزاری این نشست بازدیدی از واحد تولیدی صنایع سنگ مازندران صورت پذیرفت که پتانسیل و نحوه فعالیت این شرکت مورد استقبال مدیران بانک قرار گرفت و مقرر شد تا با تزریق سرمایه کافی در آینده نزدیک به بهره برداری برسد و با شروع بکار اشتغال جدیدی را در شهرستان ایجاد نماید.

لازم بذکر است مدیریت این شرکت بر عهده فریبرز گوران از مدیران موفق و با سابقه شهرستان می باشد که سالهاست در زمینه فروش و تولید سنگ های ساختمانی فعالیت می نماید .

۱ ۲

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد