امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۴ کد خبر: 4272

بعد از فیلمسازان ساروی که با 16 اثر بیش‌ترین حضور در این جشنواره را دارند، فیلمسازان شهر آمل با پنج اثر، بابل با سه و شهرهای نور، جویبار، بابل، رامسر، سجادرود و بهشهر هرکدام با یک اثر در ششمین جشنواره مردمی عمار شرکت کرده اند.

براساس اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار، فیلمسازان و هنرمندان استان مازندران از زمان انتشار فراخوان ششمین دوره این جشنواره تاکنون، ۳۰ اثر به دبیرخانه عمار ارسال کرده‌اند.

به گزارش بابل آنلاین،  براساس اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار، فیلمسازان و هنرمندان استان مازندران از زمان انتشار فراخوان ششمین دوره این جشنواره تاکنون، ۳۰ اثر به دبیرخانه عمار ارسال کرده‌اند.

بنابرین گزارش، بعد از فیلمسازان ساروی که با ۱۶ اثر بیش‌ترین حضور در این جشنواره را دارند، فیلمسازان شهر آمل با پنج اثر، بابل با سه و شهرهای نور، جویبار، بابل، رامسر، سجادرود و بهشهر هرکدام با یک اثر در ششمین جشنواره مردمی عمار شرکت کرده اند.

بر اساس این گزارش، بیش‌ترین آثار ارسالی فیلمسازان مازندرانی، در قالب‌های مستند و نماهنگ و با موضوعات اقتصاد مقاومتی و نقد درون گفتمانی بوده است و در بهش «فیلم ما» نیز تاکنون هفت اثر حضور دارند.

گفتنی است ششمین جشنواره مردمی عمار، در دی ماه سال جاری همزمان با حماسه مردمی نه دی، در تهران و نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام در بخش «فیلم» تا ۱۰ آذر و بخش «فیلم ما» تا ۱۵ آذر است.

 

۳۲۳۲۳۲۳۲۳

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد