امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴ کد خبر: 4478

تعزیر دندانساز متخلف در ساری

با حکم قاطع تعزیرات حکومتی ساری پزشک متخلف تعزیر شد

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی مازندران : در پی دریافت گزارش از دانشگاه علوم پزشکی مازندران مبنی بر  ایجاد مطب دندانساز توسط افراد فاقد صلاحیت و بکار گیری افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در موسسات پزشکی  از سوی یک پزشک دندانساز در شهرستان ساری پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

بنا براین گزارش : این پرونده طی مراحل قانونی و اداری به تعزیرات حکومتی ارجاع شد

این گزارش حاکیست: رئیس شعبه هفتم تعزیرات حکومتی ساری با احضار پزشک متخلف و اخذ اخرین دفاعیات وی و مداقه در کلیه مدارک و مستندات مضبوط در پرونده و با اقناع کامل وجدان تخلف منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داده و مستندا به ماده ۴ قانون تعزیرات حکومتی امور بهداشتی وی را به پرداخت جزای نقدی و تویبخ کتبی و درج در پرونده پزشکی محکوم نمود و حکم در مرحله اجرا می باشد.

 تعزیر پزشک متخلف در ساری

با حکم قاطع تعزیرات حکومتی ساری پزشک تعزیر شد

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی مازندران : در پی دریافت گزارش از دانشگاه علوم پزشکی مازندران مبنی بر اخذ وجه اضافی بیش از تعرفه از سوی یک پزشک متخصص در شهرستان ساری پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

بنا براین گزارش : این پرونده طی مراحل قانونی و اداری به تعزیرات حکومتی ارجاع شد

این گزارش حاکیست: رئیس شعبه هفتم تعزیرات حکومتی ساری با احضار پزشک متخلف و اخذ اخرین دفاعیات وی و مداقه در کلیه مدارک و مستندات مضبوط در پرونده و با اقناع کامل وجدان تخلف منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داده و مستندا به ماده ۴ قانون تعزیرات حکومتی امور بهداشتی وی را به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۵۴۸ میلیون  و۸۰۰ هزار ریال  جزای نقدی محکوم نمود و حکم در مرحله اجرا می باشد.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد