امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ کد خبر: 4532
معاون عمرانی استاندار خبرداد:

طبق صورت‌جلسه مورخه ۱۲ دی‌ماه سال جاری هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان، رأی سلب عضویت یک عضو شورای شهر بابل ابلاغ شد.

معاون عمرانی استاندار مازندران و دبیر شورای حل اختلاف رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی مازندران از سلب عضویت یک عضو در شورای شهر بابل خبر داد.

۷۳۹۳۸۶

به گزارش بابل آنلاین، علی نبیان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: طبق صورت‌جلسه مورخه ۱۲ دی‌ماه سال جاری هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان، رأی سلب عضویت یک عضو شورای شهر بابل ابلاغ شد.

وی بیان کرد: طبق بند یک صورت‌جلسه مورخه ۲۸ خردادماه سال گذشته شورای شهر بابل در خصوص اعمال قانون برای احدی از اعضای شورای اسلامی در جلسه هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان مطرح شد و پس از بحث و تبادل‌نظر حقوقی رأی هیئت ابلاغ شد.

نبیان گفت: با توجه به سوء عملکرد این عضو شورای شهر بابل و حدود عملکرد سوء ایشان که باعث تنش‌های اجتماعی در سطح شهر شده است و شکایات سایر اعضای شورا و شهردار و مسئولان سیاسی، امنیتی و انتظامی شهرستان به استناد بند ۶ ماده ۸۲ مورخ ۲۷ آبان ماه ۸۶ حکم به سلب عضویت این عضو شورای شهر از باقیمانده مدت شورا صادر و اعلام‌شده است.

وی افزود: در شورای هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان، مسئولان قضایی، استاندار، دو نفر از نمایندگان مجلس به‌عنوان ناظر و غیره حضور دارند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد