امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ کد خبر: 4748

این همایش با همکاری دانشگاه‌های شچچین لهستان،بارسلون اسپانیا ، سی جی یو سوئد ، کمیته اقتصادی-اجتماعی اتحادیه اروپا و مرکز بین المللی همکاری‌های دانشگاهی برگزار شده است.

مقاله علمی محراب رئیسیان، محمود ناصری و  معصومه مقدم تبریزی از گروه حسابداری دهکده حساب آرامش برای حضور در ششمین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت، علوم مهندسی و هنر »،در کشور بلژیک – بروکسل سالن اصلی کنفرانس اتحادیه اروپا با همکاری کمیته اجتماعی- اقتصادی اتحادیه اروپا (EESC) و مرکز بین المللی ارتباطات دانشگاهی ICOAC توسط هیئت‌داوران این کنفرانس برگزیده شد.
به گزارش بابل آنلاین، محراب رئیسیان کارشناس ارشد حسابداری ،محمود ناصری و معصومه مقدم تبریزی کارشناس حسابداری از چندی پیش در قالب یک طرح پژوهشی مشترک با اساتید،مدیران بورس و شرکتهای بورسی و صاحب نظران اقتصادی به تحقیق و بررسی نقش تعدیل کنندگی حاکمیت شرکتی و ساختار مالکیت در مدیریت سود و جریان وجوه نقد آزاد پرداخته بود.

با تدوین نتایج این کار پژوهشی در قالب یک مقاله علمی و ارائه آن به دبیرخانه ششمین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت، علوم مهندسی و هنر موفق شدند نام خود را در میان نویسندگان مقاله‌های برتر جا دهد.

محراب رئیسیان در گفتگو با  بابل آنلاین اظهار داشت: این همایش با همکاری دانشگاه‌های شچچین لهستان،بارسلون اسپانیا ، سی جی یو سوئد ، کمیته اقتصادی-اجتماعی اتحادیه اروپا و مرکز بین المللی همکاری‌های دانشگاهی برگزار شده است.

وی از حضور شهردار رشت و دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو جمهوری اسلامی ایران به همراه چند سفیر اروپایی-آسیایی و۹۰ استاد برجسته ایران از جمله پروفسور مجید سمیعی به عنوان مهمانان ویژه این همایش خبر داد.
وی بیان داشت: این همایش از ۳۰دی ماه به مدت دو روز در سالن اصلی اتحادیه اروپا دربروکسل بلژیک برگزار شد  که با وجود موانع و عدم صدور روادید موفق به حضور  در این همایش  نشده ایم و به صورت ویدیو کنفرانسی نسبت به ارائه مقاله اقدام  نموده ایم.
محراب رئیسیان در پایان از تمام کسانی که در این طرح پژوهشی گروه دهکده حساب آرامش  را همراهی کردند تشکر کرد .

photo_2016-02-18_06-52-25 photo_2016-02-18_06-52-40 photo_2016-02-18_06-52-45 photo_2016-02-18_06-53-05

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب