امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۴ کد خبر: 4761
فرماندار ویژه بابل اعلام کرد:

نامزدها و طرفدارانشان باید قانون را در سرلوحه امور قرار دهند و با توجه به رعایت قانون تبلیغ کنند وما باید کاری کنیم که مردم ایران را با شکوه خاصی به سر صندوق های رای بکشانیم.

فرماندار ویژه بابل گفت: هر نامزدیی به غیر از این مکان ها به نصب پوستر و کاغذهای تبلیغاتی اقدام کند، تخلف محسوب می شود و براساس قانون با آنها برخورد خواهد شد.

_images_day94_edari1esfand_P1730092

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل محمد تقی عباسپور در جلسه شورای اداری بابل ادامه داد: نامزدها و طرفدارانشان باید قانون را در سرلوحه امور قرار دهند و با توجه به رعایت قانون تبلیغ کنند وما باید کاری کنیم که مردم ایران را با شکوه خاصی به سر صندوق های رای بکشانیم.

وی در ادامه بیان کرد: تمامی دستگاهای دولتی باید نیروی انسانی و خدماتی خودشان را در برگزاری پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند تا هر چه بهتر انتخابات برگزار شود.

فرماندار بابل همچنین اظهارداشت: ۵۰۹ صندوق اخذ رای برای این دوره از انتخابات در شهرستان بابل در نظر گرفته شده است که در شش بخش و هفت شهر بابل برای جمع آوری آرای مردم مستقر خواهد شد.

وی تعداد عوامل اجرایی برای برگزاری این دوره از انتخابات را در شهرستان بابل حدود ۹ هزار نفر خواند.

عباسپور افزود: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بابل ۵۳ نفرثبت نام کردند که از این تعداد بعد از فرایند هیات اجرایی ، نظارت و شورای نگهبان ، ۲۷ نفر تائید، چهار نفر انصراف و بقیه نیز رد صلاحیت شدند.
شهرستان ۵۲۰ هزار نفری بابل دو کرسی برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه برگزار می شود

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب