امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۴ کد خبر: 4764
علیجانزاده کاشی:

وی در پایان با اشاره به ظرفیت های بالای این شهر در برگزاری این چنین برنامه ها، ابراز امیدواری نمود که در آینده نقایص موجود را برطرف و شورای شهر هم در این عرصه کمک نماید.

 رئیس کمیسیون فضای سبز، زیباسازی و پارکها  در مراسم اختامیه سومین جشنواره ملی  گل و گیاه بابل گفت: برگزاری نمایشگاه یکی از روش­های متداول معرفی محصولات مختلف و عرضه آن به مردم می­باشد در حقیقت یکی از ارزانترین مسیر تبلیغات برای تولیدکننده­ها و سهل­ الوصول­ ترین مکان جهت تهیه موارد مورد نیاز برای متقاضیان خواهد بود.

modir-khasi

 به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل، مهدی  علیجانزاده کاشی ضمن اشاره به افزایش روزافزون شهرنشینی و خصوصا آپارتمان­ نشینی و دوری هر چه بیشتر افراد از طبیعت و میل به نگهداری از گیاهان در محیط آپارتمان گفت: موقعیت جغرافیایی و اقلیمی مناسب ایران و به خصوص مازندران، برای کشت انواع گیاهان، پرورش و صادرات انواع گل و گیاهان زینتی مناسب است و با در نظر داشتن تقاضای بازار داخلی، می­توان سهم کشور و استان را در بازار تجارت این محصولات ارتقا بخشیده و درآمد ارزی مناسبی عاید اقتصاد کشور نماید.

کاشی در  بخش  دیگری  از سخنان خود  ضمن تشکر از دست اندر کاران و تهیه کنندگان این جشنواره گفت: ایران کشوری است پهناور و با اقلیم و آب و هوای متفاوت که به حق می توان این کشور را بسان شبه قاره ای تشبیه کرد که از شمال تا جنوب ، شرق تا غرب این پهناور خطه متنوع آب و هواو خاک می توان دید . کویر ، دشت ، جنگل ، دریا و هر موهبتی در این سرزمین می توان دید.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت های بالای این شهر در برگزاری این چنین برنامه ها، ابراز امیدواری نمود که در آینده نقایص موجود را برطرف و شورای شهر هم در این عرصه کمک نماید.

لازم بذکر است نمایشگاه و جشنواره ملی  گل و گیاه ۲۵ لغایت ۳۰ بهمن ماه در مصلی نمازجمعه بابل برگزار و به کار خود پایان داد .

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد