امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ کد خبر: 4877
بیژنی شهردار بابل:

کارگران در بدترین شرایط جوی و در مواجهه با بی مهری های اجتماع و عدم توجه به جایگاه والای آنها همواره سعی دارند خنده بر لبان مردم باشد.

شهردار بابل گفت: زیبایی و فرهنگ جامعه مدیون بازوان کارگران است.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از واحد رسانه شهرداری بابل، حسین بیژنی در نخستین مراسم تجلیل از کارگران شهرداری بابل با تبریک روز کارگر، روز معلم و روز شوراها اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش، تقدیر از کارگران زحمت کشی است که نور وجود، سعی و تلاش و از خودگذشتگی آنها شهر ما را زیبا و بافرهنگ جلوه می دهد.

وی با تبریک روز شورا به اعضای شوراها، افزود: شوراها با انتخاب مردم، پارلمان محلی را برای اداره امور شهر و حمایت از کارگران و پرسنل شهرداری تشکیل دادند.


شهردار بابل با تبریک روز معلم، تصریح کرد: معلمان چراغ وجود خود را صرف تربیت نوجوانان و جوانان این مرز و بوم کرده تا دانش آموزان امروز آینده سازان ایران اسلامی باشند.

این مسول نقطه ارتباط سه واژه معلم، کارگر و شورا را به برکت وجود پیامبر اکرم (ص) برشمرد و خاطرنشان کرد: رسول اکرم بر دستان کارگر بوسه زد چراکه پیامبراکرم (ص) ریس شورای انسانیت جهان و یک معلم واقعی است.

بیژنی یادآور شد: کارگران در بدترین شرایط جوی و در مواجهه با بی مهری های اجتماع و عدم توجه به جایگاه والای آنها همواره سعی دارند خنده بر لبان مردم باشد، نظافت شهر حفظ و آسایش و رفاه شهروندان مورد توجه آنهاست.

وی با بیان اینکه نظم و انضباط، فرهنگ و نشاط جامعه وابسته به بازوان پرتوان کارگران است، ادامه داد: از خانواده کارگران که در خدمت رسانی به این قشر ارزشی کمک می کنند تقدیر می کنم.

ل

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد