امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ کد خبر: 4960

امام جمعه بابل با اشاره به مشکلات متعدد شهر افزود: مشکلات این شهر متناسب با نسبت و عظمت این شهر نیست اما با آثاری که الحمداله طی این مدت کوتاه (از طرف شهرداری بابل) بجا گذاشته شد نشان دهنده طلیعه امید است و مقدمات خوبی فراهم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی امام جمعه  بابل در خطبه های نماز جمعه ضمن اشاره به سخنان مهندس بیژنی شهردار محترم بابل در نماز جمعه این شهرستان گفت: انتخاب مهندس بیژنی و برنامه های ایشان زمینه امید را برای عموم مومنین فراهم کرده است.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری بابل، امام جمعه بابل با اشاره به مشکلات متعدد شهر افزود: مشکلات این شهر متناسب با نسبت و عظمت این شهر نیست اما با آثاری که الحمداله طی این مدت کوتاه (از طرف شهرداری بابل) بجا گذاشته شد نشان دهنده طلیعه امید است و مقدمات خوبی فراهم شده است.

وی با اشاره به انتخاب مهندس بیژنی شهردار بابل از سوی شورای اسلامی شهر تصریح کرد: از شورای اسلامی شهر که با انتخاب شهردار محترم (مهندس بیژنی) زمینه امید مردم برای خدمات بیشتر و زدودن محرومیت ها که متاسفانه از جهات مختلف برای شهر تحمیل شده را فراهم کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

امام جمعه بابل در بخش دیگری از سخنان خود اشاره داشت: به رغم اینکه مدیریت جدید در شهرداری درصدد است با برنامه ریزی جدیدی شرایط بهتری را برای شهر فراهم آورد و بتواند خدمات شایسته تری را برای این شهری که شایسته اوج و عظمت و افتخار است فراهم بیاورد، اما این موضوع یکطرفه  میسر نمی شود بلکه باید مردم هم به خادمان خود در شهرداری بابل کمک نمایند.

روحانی در پایان گفت: انشااله در همین امسال و در سالهای بعد شاهد شکوفایی این شهر در ارتباط با امور مختلف باشیم.

photo_2016-06-10_23-03-28

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد