امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ کد خبر: 4983

"پای صحبت شما" عنوان سلسله نشست های شهردار با شهروندان است که در ایام ماه مبارک رمضان با حضور حسین بیژنی در مساجد سطح شهر بابل برگزار می شود

پای صحبت شما عنوان سلسله نشست های شهردار بابل با شهروندان

 

photo_2016-06-10_23-03-00
مهندس بیژنی در شب های ماه مبارک رمضان با حضور در مساجد یکی از محلات بابل به خواسته های شهروندان بابلی پاسخ خواهد گفت.
نگاهی به عملکرد شهرداری بابل در چند ماه اخیر نشان می دهد که تابو شکنی بی سابقه ای در مدیریت شهری بابل صورت پذیرفته است. شهردار بابل در روزهای نخست انتصابش به ندای دلواپسان آثار تاریخی بابل مبنی بر جلوگیری از تردد پل محمد حسن خان پاسخ گفت و بعد از آن نهضت آسفالت را در کوچه پس کوچه های شهر در فرجه زمانی کوتاه  اجرا نمود  و هنوز هم این امر ادامه دارد.
وی با گرفتن جانب اتوبوس داران در مشکلات پیش آمده در سازمان اتوبوس رانی نشان داد که بر سر حرفی که  که در مراسم معارفه زده که خط قرمز من مردم و قانون هستند، مانده است.
در بحث فرهنگی هم بیژنی اقدامات خوبی را ارائه نمود از برگزاری مطلوب جشنواره بهار نارنج تا ایجاد کمپین سه شنبه های بدون خودرو .
پیگیری شخصی پروژه های شهری و نظارت دقیق بر آن حتی در ساعاتی از شب از کارهای دیگر شهردارپر تلاش بابل است که در نوع خود جالب است به جهت اینکه تاکنون چنین کارهایی را حداقل در استان مازندران شاهد نبودیم و اگر بگوییم بیژنی در مدت کوتاهی که تصدی شهرداری بابل را عهده گرفت شاید به اندازه تمام شهرداران بابل بر پروژه ها نظارت مستقیم داشته است، بیراهه نگفتیم.
اما رعایت حقوق شهروندی و جلوگیری از تضییع آن مهمترین خواسته بیژنی است که همیشه به آن به وضوح اشاره دارد لذا سعی دارد در راستای تحقق اهداف خود، ارتباط بیشتری با شهروندان بگیرد و از نقطه نظرات آنان برای حل و فصل بهتر مشکلات شهر بهره جوید   اگرچه این کار را در روز ملاقات با دیدارتعداد بیشتری از شهروندان پیاده نمود لیکن به جهت عقب ماندگی های چندسال اخیر، وی ترجیح داد تا وقت بیشتری را به مردمی که خود را خدمتگزار بی قید و شرط آنان می داند، اختصاص دهد و پای صحبت آنان بنشیند .
“پای صحبت شما” عنوان سلسله نشست های شهردار با شهروندان  است که در ایام ماه مبارک رمضان با حضور حسین بیژنی در مساجد سطح شهر بابل برگزار می شود و اهالی خوب محله چاله زمین بابل اولین میزبان شهردار بابل خواهند بود. این نشست در ساعت ۲۲ امشب برگزار و مردم این منطقه می توانند با حضور در مسجد مشکلات خود را بی واسطه با شهردار خود بازگو نمایند. این روند تا آخر ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و شهردار بابل برخی از شبها در یکی از محلات بابل به سوالات مردم بابل پاسخ می گوید.

منبع: صدای مازندران

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب