امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ کد خبر: 5094

کارشناس ارشد آموزش و فرهنگ ترافیک راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و رئیس اداره حقوقی پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از سوابق خدمتی مدیر عامل جدید سازمان اتوبوسرانی بابل است.

حسین بیژنی استفاده بهینه از وقت و زمان برای خدمت مطلوب به شهروندان را ضروری برشمرد و تصریح کرد: توجه و ساماندهی به خطوط اتوبوسرانی و ساماندهی وضعیت اتوبوس های شهری از دغدغه های جدی بنده در شهرداری بابل است.

شهردار بابل در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بابل با اشاره به اینکه مردم به عنوان ولی نعمتان جامعه باید از امکانات موجود شهری به نحو مطلوب بهره مند شوند از مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بابل  خواست در مسیر خدمت به شهروندان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکند.

بیژنی با تقدیر از خدمات حمیدرضا فاضلی مدیرعامل سابق اتوبوسرانی بابل با حکم معاون عمرانی استاندار مازندران و رئیس شورای سازمان اتوبوسرانی شهرداری بابل  ،مرتضی محمدپور گنجی را به عنوان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بابل به مدت دوسال منصوب کرد.

سرهنگ مرتضی محمدپور گنجی فوق لیسانس حقوق، کارشناس ارشد آموزش و فرهنگ ترافیک راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و رئیس اداره حقوقی پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ را در کارنامه خدمتی خویش دارا است.

IMG_8099 IMG_8094 IMG_8098

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد