امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ کد خبر: 5194
دستور شهردار به معاون

مطمئن هستم مردم روستاهایی که در مسیر انجیل سی قرار دارند مشکلات زیادی را به هنگام حمل زباله متحمل می شوند و بر این اساس بنده و همکارانم نیز تلاش می کنیم تا با رفع برخی از مشکلات تسکین دهنده آلام مردم این روستاها باشیم.

شهردار بابل در نشست با دهیاران و شورای روستاهای هلی خال و مرزی کتی اظهار کرد: با توجه به اینکه بررسی و رفع مشکلات مردم این روستاها از وظایف شهرداری بابل نبوده است اما شهرداری بابل برای تسکین و آلام مشکلاتی که مردم این روستاها در حمل زباله شهرستان بابل به انجیل سی متحمل می شوند نهایت تلاش را برای رفع مشکلات موجود خواهند داشت.

bijani-(10)_1

به گزارش بابل آنلاین به نقل از  روابط عمومی شهرداری بابل، مهندس حسین بیژنی افزود: مشکل زباله بابل مشکل چندین ساله این شهرستان است که باید تلاش کنیم با ایجاد راهکارهای مناسب  و بدون متحمل شدن کمترین خسارت این مشکل مرتفع شود.

بیژنی با تقدیر از مردم روستاهای مسیر انجیل سی تصریح کرد: مطمئن هستم مردم روستاهایی که در مسیر انجیل سی قرار دارند مشکلات زیادی را به هنگام حمل زباله متحمل می شوند و بر این اساس بنده و همکارانم نیز تلاش می کنیم تا با رفع برخی از مشکلات تسکین دهنده آلام مردم این روستاها باشیم.

شهردار بابل به معاون خدمات شهری دستور داد تا نسبت به تامین آب شرب روستای هلی خال ، روشنایی مسیر جاده ، لکه گیری آسفالت و تراشیدن بوته ها و علف های هرز کنار جاده ها، کنترل و نظارت ماشین های حمل زباله جهت جلوگیری از هرگونه نقص فنی اقدام کند.

دهیار روستای هلی خال نیز با تقدیر از شهردار بابل اظهار کرد: با توجه به اینکه رفع مشکلات این روستاها به عهده شما نبوده است اما حضور شما در این نشست بیانگر توجه و کمک شما در رفع مشکلات این روستا و دلگرمی روستائیان است.

کرد، نامناسب بودن وضعیت آب شرب هلی خال را یکی از مشکلات اساسی این روستا برشمرد و افزود: نامناسب بودن جاده های دسترسی، روشنایی معابر، باریک بودن جاده ، شکستگی آسفالت، رانش جاده، سراشیبی های تند ، عدم رعایت رانندگان ماشین های حمل زباله را از دیگر مشکلات این روستا عنوان کرد.

وی خواستار توجه و پیگیری نمایندگان مردم بابل در مجلس، فرماندار و دیگر مسئولان شهری برای رفع مشکلات این روستا شد.

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد