امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ کد خبر: 5213

با افتتاح 300 متر مربع به واحد اورژانس و اضافه شدن 21 تخت، خدمات مناسب تری به مراجعین عزیز ارائه می شود.

مدیر امور عمومی و فنی و مهندسی  بیمارستان آیت ا… روحانی(ره)بابل گفت : ۳۰۰ مترمربع به فضای فیزیکی اورژانس اضافه خواهد شد.
photo_2016-03-22_12-04-08
به گزارش بابل آنلاین به نقل از  روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره)بابل، مهندس علی هرسینی گفت: نقشه های طرح توسعه بخش اورژانس توسط دفتر فنی این مرکز تهیه و حدود ۶ ماه گذشته به دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بابل و وزارت محترم بهداشت ارسال گردید که پس از همکاری مسئول فنی مهندسی دانشگاه جناب آقای مهندس مولایی و عنایت ویژه آقای دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل مورد تأیید قرارگرفت.
مسئول فنی و مهندسی این بیمارستان اظهار داشت : طرح توسعه اورژانس در هفته دولت آغاز شد و با یاری خداوند در دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.
وی اضافه کرد: تخت های اورژانس با این طرح از ۳۹ تخت به ۶۰ تخت افزایش می یابد.
مدیر اداره عمومی همچنین تعداد مراجعان بیماران به واحد اورژانس در ۵ ماهه نخست سال جاری را حدود ۳۳ هزار نفر عنوان عنوان کرد و گفت : این حجم مراجعه به صورت متوسط ، ۱۱۲ درصد اشغال تخت اورژانس را شامل شده است.
وی این نوید را به همشهریان و هم استانی های عزیز داده است که با افتتاح ۳۰۰ متر مربع به واحد اورژانس و اضافه شدن ۲۱ تخت، بتوانیم خدمات مناسب تری به مراجعین عزیز ارائه نماییم.
مهندس هرسینی افزود: با طرح توسعه اورژانس علاوه بر اضافه شدن تخت ها ، اتاق پزشک ، اتاق پزشک اسکرین ، اتاق پزشک مقیم ، اتاق احیاء ، خوابگاه استراحت پرسنل آقا و خانم نیز در فضای جدید تعبیه خواهد شد.
وی افزود: یکی از امتیازات ویژه این مرکز مجهز بودن به باند هلی کوپتر می باشد که در ضلع جنوبی به ابعاد ۳۵ در ۳۵ متر و صفحه زمینی باند نیز دارای ضخامت ۳۰۰ میلیمتر با بتن مسلح است.
مهندس هرسینی همچنین وجود اورژانس ویژه قلب را از دیگر مزیت های اورژانس این مرکز برشمرد و گفت : اورژانس قلب در فضای فیزیکی مجزا  در واحد اورژانس جهت خدمات رسانی به بیماران حاد قلبی ایجاد شده است.
اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد