امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ کد خبر: 5244
امام جمعه بابل

مسؤولان سازمان خصوصی‌سازی و مدیران جهاد کشاورزی بررسی کنند اگر خیانتی صورت گرفته جبران کنند، نباید شاهد مدیری نالایق برای این مجموعه باشیم، اختلافات این روزهای مدیریت در این مجموعه این‌گونه موجب نگرانی مردم نشود.

modir-rohani

 

امام جمعه بابل با اشاره به مناقشات مربوط به کشتارگاه صنعتی بابل اظهار کرد: از جمله طرح‌هایی که با درایت رهبر انقلاب و پیگیری مجدانه مرحوم آیت‌الله هادی روحانی در شهرستان بابل راه‌اندازی شد کشتارگاه صنعتی استان در این شهرستان بود و اعتبار میلیاردی اختصاص داده شده از سوی رهبر معظم انقلاب راه اندازی گردید.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مصلی بابل ، حجت الاسلام روحانی با بیان این مطلب در خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: این مرکز با درآمد بسیار بالا و جایگاه بسیار معتبر با ثمن بخش از سوی سازمان خصوصی‌سازی به افرادی فروخته شد و این واگذاری خسارت های سنگینی را با واگذار شدن این مجموعه بزرگ به افراد نالایق بر منطقه و کشور وارد کرد.

روحانی در پایان گفت: مسؤولان سازمان خصوصی‌سازی و مدیران جهاد کشاورزی بررسی کنند اگر خیانتی صورت گرفته جبران کنند، نباید شاهد مدیری نالایق برای این مجموعه باشیم، اختلافات این روزهای مدیریت در این مجموعه این‌گونه موجب نگرانی مردم نشود.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد