امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ کد خبر: 5275

خانم عظیمی، مدیر موسسه فرهنگی هنری سرود زهره در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار بابل آنلاین گفت: این نمایشگاه با هدف آشنایی علاقمندان با آسمان شب و هنر عکاسی نجوم و تشویق علاقمندان عرصه عکاسی به نجوم گشایش یافت.

دومین نمایشگاه عکس نجومی موسسه فرهنگی هنری سرود زهره وزین با عنوان “طبیعت فراموش شده” با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری بابل و مجموعه شهربازی پردیس در بابل برگزار شد.

به گزارش بابل آنلاین، این نمایشگاه که به مدت سه روز، از ۱۸ تا ۲۰ آبان از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در پیاده راه آیت الله سعیدی بابل برای بازدید عموم برگزار شد، ۳ هنرمند ساروی، ۳۲ عکس نجومی را به نمایش گذاشتند.

خانم عظیمی، مدیر موسسه فرهنگی هنری سرود زهره در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار بابل آنلاین گفت: این نمایشگاه با هدف آشنایی علاقمندان با آسمان شب و هنر عکاسی نجوم و تشویق علاقمندان عرصه عکاسی به نجوم گشایش یافت.

وی گفت: اولین نمایشگاه عکس نجومی تابستان امسال در پارک ملل ساری برگزار شد و امروز هم دومین نمایشگاه در پیاده راه آیت الله سعیدی برگزار شد.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه علاوه بر نمایش عکس های نجومی، عکاسان عکس ها به ایراد توضیحات برای بازدیدکنندگان پرداختند.

همچنین تلسکوپی برای استفاده عموم در نمایشگاه وجود داشت که یکی از مدرسان نجوم به بیان توضیحات و آموزش در این خصوص پرداخت.

بخشی از این نمایشگاه نیز به نقاشی کودکان اختصاص داشت.

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد