امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر: 5349

شهرستان 520 هزار نفری بابل دارای پنج هزار و 100 معلم بازنشسته است که همگی عضو کانون بازنشستگان فرهنگی هستند.

ساختمان کانون بازنشستگان فرهنگی شهرستان بابل روز چهارشنبه همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور نیازآذری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی، قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و دیگر مسئولین شهرستانی بهره برداری شد.

۴۲۹۷۲۰۷۷۴_۸۵۹۲۵

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بابل، نعمت اله نقی زاده در مراسم افتتاح ساختمان کانون بازنشتگان فرهنگی شهرستان بابل گفت: این کانون از سال ۱۳۷۹ آغاز به کار کرد و تاکنون در ساختمان استیجاری مستقر بود.

مسئول کانون بازنشستگان فرهنگی شهرستان بابل ادامه داد: ساختمان جدید کانون بازنشستگان فرهنگی بابل در زمینی به مساحت ۱۰۰متر مربع و با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال احداث شده است.

وی از آموزش و پرورش شهرستان بابل به خاطر اهدای یک قطعه زمین هزارمتری برای احداث ساختمان کانون بازنشستگان قدردانی کرد و گفت: امروز باید قدردان خیرین و معلمان بازنشسته ای باشیم که در احداث این بنا تلاش های زیادی کردند.

این مسئول تصریح کرد: شهرستان بابل دارای خیرین بسیار بزرگی است که اعلام آمادگی کردند که اگر سند این زمین به نام کانون بازنشستگان فرهنگی بابل ثبت شود، یک مجتمع بزرگ به نام خانه معلم در آن احداث کنند.

نقی زاده اظهار داشت : شهرستان بابل علاوه بر ظرفیت گردشگری ، به عنوان یک شهر دانشگاهی در کشور مطرح است و دانشجویان زیادی از سراسر کشور به این شهر برای تحصیل می آیند که با احداث خانه معلم ، فرهنگیان از سراسر کشور می توانند از مزیت های آن از جمله سرکشی از فرزندان دانشجوی خود بهره مند شوند.

وی در پایان سخنان خود از مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در خواست کرد تا زمینه انتقال سند زمین اهدایی به کانون بازنشستگان فرهنگیان شهرستان را فراهم کند.

شایان ذکر است؛ شهرستان ۵۲۰ هزار نفری بابل دارای پنج هزار و ۱۰۰ معلم بازنشسته است که همگی عضو کانون بازنشستگان فرهنگی هستند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب