امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: 5373

از فاطمه آقاجانی عضو تیم کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و کارشناس کانون های آگهی و تبلیغات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل به عنوان کارشناس نمونه دستگاههای اجرایی استان مازندران تجلیل شد.

فاطمه آقاجانی کارشناس فعال و موفق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل به عنوان کارشناس نمونه استان مازندران از شهرستان بابل معرفی شد.

 

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل، از فاطمه آقاجانی عضو تیم کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و کارشناس کانون های آگهی و تبلیغات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل به عنوان کارشناس نمونه دستگاههای اجرایی استان مازندران تجلیل شد.

در بخشی از این تقدیر نامه که به امضاء دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران آمده است:

سرکار خانم فاطمه آقاجانی عضو تیم کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

تلاش ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی موجب شده است تا ستاد استانی جشنواره شهید رجایی بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرائی استان شما را بعنوان عضو موثر در تیم کاری انتخاب نماید .

به این وسیله ضمن گرامیداشت هفته دولت از تلاش ها و مساعی ارزشمند شما در پیشبرد برنامه ها و سیاست های دولت ” تدبیر و امید ” صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم .
امید است با اتکال به خداوند سبحان در سال ” اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال  ” در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق و موید باشید.

 

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد