امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: 5384
مهندس بازیار خبر داد:

رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل از اجرای عمليات بهسازی و آسفالت مشارکتی راههای روستايی اين شهرستان به طول حدود 14 كيلومتر و با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال خبر داد .

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل از اجرای عملیات بهسازی و آسفالت مشارکتی راههای روستایی این شهرستان به طول حدود ۱۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال خبر داد .

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران،  مهندس محمدرضا بازیار افزود ضمن  اعلام این خبر افزود : راه روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی ، یکی از فعالیتها و وظایف وزارت راه و شهرسازی را تشکیل می دهد که شامل احداث و آسفالت و نگهداری راههای روستایی اعم از ترمیم و لکه گیری آسفالت ، خط کشی راههای آسفالته ، نصب علائم ، شانه سازی و پاکسازی حریم راههای روستایی و … می باشد .

وی گفت: از این رو این اداره اقدامات گسترده ای را در زمینه عملیات بهسازی و آسفالت راههای روستایی این شهرستان در دستور کار خود داشته ، که از جمله می توان به عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی  هلی خال ( بخش بابلکنار ) بطول ۱ کیلومتر و عرض ۴/۵ متر ، راه روستایی چهره ( بخش بابلکنار )  بطول ۸/۵ کیلومتر و عرض ۴ متر ، راه روستایی بالاسرست ( بخش گتاب )  بطول ۴/۵ کیلومتر و عرض ۳/۵ متر اشاره نمود .

گفتنی است : از ۷۷۰۷ کیلومتر راههای روستایی موجود در مازندران ، مقدار  ۱۰۴۵ کیلومتر آن در شهرستان بابل واقع شده است .

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب