امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ کد خبر: 5444
با حضور هفت داور برتر کشور 

سومین دوره از سری مسابقات اجرای برتر در استان مازندران همانند دو دوره گذشته با این تغییر که در بخش بزرگسالان در دو بخش مبتدی و حرفه ای برگزار شد تا در نهایت بهترین مجری جوان استان از نگاه داوران انتخاب شود.

سومین دوره مسابقات اجرای برتر استان در زمینه گویندگی و مجریگری با حضور هفت داور برتر کشور  در سالن آمفی تئاتر ارشاد بابل برگزار شد.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی ارشاد بابل، سومین دوره مسابقات اجرای برتر استان مازندران در زمینه گویندگی و مجریگری با حضور هفت داور کشوری، هرمز شجاعی مهر، محمدرضا حسینیان، علیرضا عسکریان، فاطمه محمدی نژاد گنجی، امین علیجانی، علیرضا طالبی، حسین رحمانی، مجتبی ابراهیم زاده در سالن آمفی تئاتر ارشاد بابل برگزار شد.

بهنام آزادیان مدیر اجرایی این دوره از مسابقات شناسایی افراد مستعد و کشف استعدادهای نهفته جوانان استان و به چالش کشیدن خود در فضای مسابقه را از اهداف این دوره از مسابقات بر شمرد.

وی ادامه داد: موسسه آفتاب شمال از سال ١٣٨۵ فعالیت خود را زیر نظر ارشاد بابل آغاز کرد و ٩ کلاس در زمینه فن بیان و سخنوری، تئاتر، موسیقی و هنرهای تجسمی با ایجاد دو شعبه در بابل که در شعبه دوم در زمینه آموزش زبان انگلیسی و علمی فعالیت دارد.

آزادیان با اشاره به اینکه موفق به اشتغالزایی برای جوانان مستعد و تحصیلکرده شده است، خاطرنشان کرد: ٢۵ استاد مجرب به آموزش ٣٠٠ نفر از کارآموزان به شکل حرفه‌ای در طول سال می‌پردازند.

آزادیان با اشاره به اینکه در دوره گذشته این مسابقات ١٠٠ نفر از هنرجویان از سراسر استان حضور داشتند، ادامه داد: برگزیدگان دوره گذشته این مسابقات سه نفر از مقطع سنی کودکان، سه نفر از مقطع سنی بزرگسالان که به برگزیدگان تندیس مسابقه و جوایز غیرنقدی اهدا شد.

وی اظهار کرد: سومین دوره از سری مسابقات اجرای برتر در استان مازندران همانند دو دوره گذشته با این تغییر که در بخش بزرگسالان در دو بخش مبتدی و حرفه ای برگزار شد تا در نهایت بهترین مجری جوان استان از نگاه داوران انتخاب شود.

وی از محمدی فیروزجایی رئیس ارشاد بابل بابت حمایتهای بیدریغ تقدیر و تشکر کرد. و خواستار حمایت ارگانها و نهادهای دیگر در این زمینه شدند.

 

 

مجری

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد