امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: 5473
خبر ویژه

ایلیا ایمانی، پدیده جوان همایش‌های انگیزشی و مشاور تحصیلی و کنکور، با پشتکار و تلاش توانسته است سهم بسیار بزرگی از حضار را در سالن‌های همایش شهرهای مختلف به خود اختصاص دهد.

نام: ایلیا، شهرت: ایمانی، محل ولادت: روستای سرسبز برنجستانک از توابع شهرستان قائم شهر. سمت: پدیده جوان همایش‌های انگیزشی کشور

موفقیت مسیری است که هر فردی فراخور توانمندی‌های خود می‌تواند به آن دست پیدا کند و امروز ایلیا ایمانی، پدیده جوان همایش‌های انگیزشی و مشاور تحصیلی و کنکور، با پشتکار و تلاش توانسته است سهم بسیار بزرگی از حضار را در سالن‌های همایش شهرهای مختلف به خود اختصاص دهد. او زاده روستای برنجستانک است و در حال حاضر همایش‌های متعددی را در سطح کشوری به خصوص تهران پایتخت اجرا می‌نماید.

به گزارش بابل آنلاین، ایلیا ایمانی، در سالن سه طبقه کوثر واقع در میدان فلسطین، در برابر جمعیت بسیاری که از شهرهای مختلف پا به سالن گذاشته بودند خطاب فرمود: من زاده روستایی هستم که از خیلی امکانات به دور بودم و همیشه حسرت این را داشتم که روزی پا به شهر بگذارم و به دنیای بزرگ مازندران قدم بگذارم و این امر برایم بسیار جذابیت داشت و تمام رویاهای من خلاصه در این محدوده فکری می‌شد که ما یک روزی از روستا بتوانیم شهر را ببینیم و این بود همه رویای کودکی و نوجوانی من..

پدیده این روزهای پایتخت، پیدا کردن قهرمان درون را نوعی باور قلمداد کرد و گفت: همه ما انسان‌ها باید به این باور برسیم که قهرمان درون هر کسی باید یک روزی بیدار شود و تنها خودمان هستیم که می‌توانیم با اراده آهنی، قهرمان درونمان را بیدار کنیم و امروز اگر من تصمیم می‌گیرم و هزاران هزار جمعیت در سالن‌های همایش من ثبت نام می‌کنند فقط یک دلیل دارد و اینکه من قهرمان درونم را خودم بیدار کردم…

وی افزود: به توانمندی‌های خود احترام بگذارید و در مسیر موفقیت آن را سوق دهید. قرار نیست همه ما دکتر و مهندس و وکیل و… شویم. افرادی را می‌شناسم که با یک ایده و یک کار ساده به درامد بالا رسیده است چرا تو نه. امروزه فضای مجازی منبع درآمد خیلی از افراد شده است و تو هم می‌توانی با کمی خلاقیت در خانه خودت درآمد ایجاد کنی. خیلی‌ها صدای خوبی دارند و امروزه به یکباره حامد همایونی شدند که رکوردار ایران شد. باید راهش را بلد باشی تا بتوانی روزی اسطوره شوی.

مدیریت مجموعه اسطوره در توصیه ای به کنکوری‌ها گفت: صحبت من با کنکوری‌های عزیز این است که حتما در کنار درس خواندن به مباحث انگیزشی هم گرایش داشته باشید و این را در خود یک نیاز بدانید و هر روز کیلیپ‌های انگیزشی یا کتاب‌ها را مطالعه کنید چرا که روح شما هم نیازمند انرژی است که باید در خودتان تقویت کنید.

در این همایش، کمپانی موفق محصولات سان استار و بانک کتاب پایتخت در همایش به عنوان اسپانسرها حضور فعال داشتند.

 

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب