امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: 5477

به علت بی احتیاطی خانواده تفنگ بادی پرشده را در دسترس قرارداده بودند. که دو تا پسر بچه ۱۰ساله در حاله بازی بودند. در حین بازی با ماشه تفنگ بادی پرشده بودند.که پس از شلیک یکی از پسر بچه ۱۰ساله از ناحیه سمت راست شکم دچار آسیب دیدگی می شود.

بازی با تفنگ بادی در روستای بالاسرست بابل ۱مصدوم داشت.

روشن مدیر روابط عمومی اورژانس بابل، با اعلام این خبر گفت: روزشنبه مورخ۹۷.۰۶.۱۷در ساعت ۱۲:۲۰دقیقه ظهر طی تماس مردمی با سازمان اورژانس بابل مبنی بر تیرخوردگی پسر بچه ۱۰ساله درجاده شهیدصالحی ایستگاه بالاسرست گزارش شد.

وی گفت: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپج سازمان اورژانس ۱۱۵بابل تکنسین های پایگاه گتاب را به محل حادثه اعزام کرد و  تکنسین های اورژانس ۱۱۵در مدت زمان ۱۰دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

روشن افزود: در این حادثه متاسفانه به علت بی احتیاطی خانواده تفنگ بادی پرشده را در دسترس قرارداده بودند. که دو تا پسر بچه ۱۰ساله در حاله بازی بودند. در حین بازی با ماشه تفنگ بادی پرشده بودند.که پس از شلیک یکی از پسر بچه ۱۰ساله از ناحیه سمت راست شکم دچار آسیب دیدگی می شود.

بر اساس این گزارش، تکنسین های اورژانس ۱۱۵پس از اقدامات پزشکی اولیه مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب