امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: 5487

این مکان به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل ایجاد شد و به پیشنهاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل، به جهت دارا بودن ظرفیت لازم، طرح مذکور در آن اجرا خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اولین گذرگاه فرهنگی استان به زودی در بابل ایجاد می شود.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل، دکتر شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در بازدید از خیابان آیت الله سعیدی به عنوان اولین گذرگاه فرهنگی مازندران گفت: این طرح در تمام شهرهای مازندران ایجاد خواهد شد.
دکتر شالویی افزود: یک نظرگاه که محل عبور و محل نظر محیطی است به این امر اختصاص می یابد تا  هم برای مردم بومی و هم افراد داخلی و گردشگران این امکان فراهم شود تا با ظرفیت های فرهنگی هر شهر بیشتر آشنا شوند.
وی اظهار داشت: بسیاری از برنامه های ما در سالن ها برگزار می شود ولی ما به دنبال این هستیم تا در جاهایی که امکان فضای باز وجود دارد، این برنامه ها را از این حالت ویترینی خارج و وارد زندگی مردم کنیم و برنامه ها صرفا مختص افراد خاص و در محیط های محدود و سالنی نباشد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران خاطرنشان کرد: برنامه هایی مناسب اعیاد و ایام سوگواری مانند جشن ها، سوگواری ها، تعزیه خوانی، نقالی، نمایش های خیابانی، نمایشگاه های هنری و عکس و نمایشگاه کتاب در این گذرگاه فرهنگی قابل اجراست و حتی نمایشهای آیینی و المان هایی هم می تواند این راستا شکل گیرد. اگرچه این کار زمان بر است ولی قابل شکل گرفتن می باشد و آغاز هر کاری باید با یک حرکت خوب انجام گیرد.
وی در خصوص این طرح فرهنگی استان در خیابان آیت الله سعیدی بابل، گفت: این مکان به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل ایجاد شد و به پیشنهاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل، به جهت دارا بودن ظرفیت لازم، طرح مذکور در آن اجرا خواهد شد.
دکتر شالویی خاطر نشان کرد: انشاالله با تداوم همدلی مسئولین شهرستان و همراهی اهالی فرهنگ و هنر بابل، شاهد افتتاح این طرح به عنوان اولین طرح شهرستانی در استان مازندران باشیم.
اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب