امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ کد خبر: 5494

نمایش"پلی از جنس شیشه" نوشته نگار نادری و کارگردانی فرشته پیاده روحی از شهرستان بابل، به جشنواره سراسری تئاتر "مان" در تهران که اواخر دی ماه برگزار می شود راه یافت.

نمایش “پلی از جنس شیشه” به کارگردانی فرشته پیاده روحی از بابل به جشنواره سراسری تئاتر “مان” در تهران راه یافت.

 

 

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل، نمایش”پلی از جنس شیشه” نوشته نگار نادری و کارگردانی فرشته پیاده روحی از شهرستان بابل، به جشنواره سراسری تئاتر “مان” در تهران که اواخر دی ماه برگزار می شود راه یافت.
از مجموع ١١٢ نمایش متقاضی از سراسر ایران، ٧٨ نمایش به مرحله بازبینی رسیدند که ١١ نمایش در مسابقه صحنه ای و چهار اثر در بخش خارج از مسابقه به جشنواره راه یافتند و در بخش کودک و نوجوان هم از ۴٠ اثر معرفی شده ۵ اثر انتخاب شده است، که نمایش پلی از جنس شیشه از بابل به بخش مسابقه صحنه ای این جشنواره راه پیدا کرد.

«پلی از جنس شیشه» داستان زنی را روایت می‌کند که در یک شب تابستانی سوار تاکسی راننده‌ای شیطان‌صفت می‌شود و به تلاش زن برای اعاده حیثیت در جامعه‌ای که هیچ‌کس او را به رسمیت نمی‌شناسد می‌پردازد.

اهورا گل عمو پور و فرشته پیاده روحی بازیگران این نمایش هستند.

«عطا روحبخش» (سرپرست گروه، طراح صحنه، لباس و پوستر)، «فروغ پیاده‌روحی» (دستیار کارگردان)، «ساجد حسینی» و «مهراد جهرمی» (همراهان صحنه)، «نفیسه میرزازاده» (منشی صحنه)، «مریم عباسی» (برنامه‌ریز)، «سحر پیاده‌روحی» (مسئول دوخت لباس)، «فاطمه رسول‌پور» (مسئول اجرای نور)، «فرهود ستایش» (مسئول انتخاب موسیقی و افکت)، «افروز اکبرزاده» (عکاس)، «محمدرضا ابراهیم‌خانی» (مدیر اجرایی)، «میثم رضانژاد» (مسئول روابط عمومی) و «مهرآیین حسینی» (مدیر تدارکات) از عوامل تولید این نمایش هستند.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب