امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ کد خبر: 802

در زمینه اعطای وام‌های ازدواج و اشتغال تحرک خوبی ایجاد شده و دولت به دنبال ایجاد شغل‌های دانش‌بنیان است و منابع خوبی برای آن در نظر گرفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در حال برنامه‌ریزی برای اعطای وام‌های ازدواج و اشتغال و ایجاد مشاغل دانش بنیان هستیم، گفت: نرخ رشد اقتصادی در پایان سال جاری مثبت خواهد شد.
به گزارش بابل آنلاين به نقل از فارس، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاسیه همایش محرومیت و کار در گفتمان امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گسترش بیمه‌ها موجب امنیت روانی جامعه می‌شود.

وی ادامه داد: تمام فعالیت‌های این وزارتخانه در مسیر محروم زدایی است و مهمترین برنامه دولت در سال جاری ایجاد اشتغال است. ایجاد شغل می‌تواند امنیت روانی خانواده را تامین کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: با وجود اینکه هنوز نرخ رشد اقتصادی سال ۹۲ نهایی نشده، اما پیش‌بینی می‌شود که این نرخ منفی باشد، اما در سال ۹۳ رشد اقتصادی مثبت خواهد شد.

وزیر کار و تعاون با اشاره به اینکه دغدغه شغل برای هر ایرانی دغدغه دولتمردان است، گفت‌: در زمینه اعطای وام‌های ازدواج و اشتغال تحرک خوبی ایجاد شده و دولت به دنبال ایجاد شغل‌های دانش‌بنیان است و منابع خوبی برای آن در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه توجه به ایجاد مشاغل اجتماعی و صنعتی از برنامه‌های دولت برای اشتغال سال جاری است، گفت: با همین بودجه‌ای که داریم برنامه‌ریزی برای اشتغال را دنبال می‌کنیم.

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

، ،

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب