امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
 
تاريخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ کد خبر: 810

به تازگی برچسبی طراحی شده که به وسیله آن می‌شود دزدها را به دام بیاندازیم و با خیال راحت بیرون از خانه باشیم. این برچسب هشداری را روی گوشی فرستاده تا متوجه دزدی شده و با پلیس تماس گیرد.

به گزارش “برق نيوز” شاید یکی از دغدغه‌های شما امنیت خانه شما در هر شرایطی باشد، راههای زیادی برای امن بودن خانه وجود دارد اما به تازگی روش جدیدی ابداع شده است این روش این گونه است که برچسبی به نام kornner در قسمت بالای قاب در یا پنجره قرار می‌گیرد که هوشمند نیز می‌باشد و با باز شدن در صدای بلندی مانند آژیر هشدار می‌دهد اما با این قسمت از کار مانند دزدگیرهایی است که در حال حاضر در بازار است.

اما تفاوت بزرگی در این دزدگیر با دزدگیرهای دیگر است در این دزدگیر برچسبی که بالای در قرار می گیرد علاوه بر اینکه مانند وسیله طبیعی جلوه می‌کند هشدار را به وسیله نرم افزاری مانند android به گوشی می‌دهد، که صاحب آن می‌تواند از طریق برنامه روی گوشی خود، هشدار را متوجه شود و می‌تواند با پلیس تماس بگیرد.

همچنین می‌توان این دستگاه را به صورت دستی خاموش کرد هر کدام از برچسب‌ها به مدت3 سال عمر خواهند کرد این تیم می‌گویند این برچسب به راحتی قابل نصب است.

منبع: همشهری
اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

برچسب ها:

، ،

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب

آمار بازديد