امروز: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آمار بازديد
تاريخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ کد خبر: 980
در پي معرفي مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بابل

قرار نبود که آقای . . . به عنوان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بابل معرفی شود چون شرایط احراز ماده 22 سازمان تاکسیرانی را دارا نبود.

modir-monsefقرار نبود که آقای . . . به عنوان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بابل معرفی شود چون شرایط احراز ماده 22 سازمان تاکسیرانی را دارا نبود.

ماده 22 در مورد مدیر عامل سازمان می گوید :

(( مدیر عامل سازمان از افراد ذیصلاحیت که علاوه برداشتن  مدارک علمی ، در مسائل فنی و حمل و نقل شهری و ترافیک دارای تخصص و تجربیات کافی . . .

آقای فرماندار : آیا فرد پیشنهادی شما در نامه شماره 2522/2/8623 مورخ 30/2/93 به استانداری مازندران دارای خصوصیات ماده 22 بود ؟ إ

آقای اژدری مدیر حمل و نقل ترافیک در پاسخ به نامه شما طی نامه ای در تاریخ 4/3/93 به شماره 17651/41/86 اعلام داشته اند که :

(( احتراماً ؛ عطف به نامه . . .  در خصوص  معرفی فرد پیشنهادی جهت تصدی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بابل ، لطفاً بدلیل عدم احراز شرایط ماده 22 . . . در اسرع وقت نسبت به معرفی فرد جدید جایگزین اقدام لازم را معمول نمائید ))

سوال این است که آقای شهردار و آقای فرماندار مواد ماده 22 و شرایط مدیر عاملی سازمان تاکسیرانی را نمی دانستند ؟

  آیا باید  استان نشینان ومدیر عامل حمل و نقل و ترافیک مواد قانونی را به ما گوشزد کند ؟

آیا قبل از این عمل صدای اعتراض تعدادی از نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر به گوشتان نرسیده بود ؟

آقای شهردار و آقای فرماندار :

حرف ما این است که در انتخاب مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ، نظر اکثریت تاکسی داران در نظر گرفته می شد و با مشورت با آنان این کار انجام می شد .

شینده های دیگری هم حاکی است که فرد معرفی شده به نوعی با فعالیت های زود هنگام انتخابات مجلس شورای اسلامی مرتبط می شده که چون صحت و سقم آن کاملاً معلوم نیست، از پی گیری آن خود داری می کنیم.

محمدحسین منصف – عضو شورای شهر بابل

اشتراک گذاری مطلب
[Ask] [Facebook] [Google] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها

آرشیو مطالب